Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò azazeal. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος azazeal στις 11-01-2008, 19:47. Υπάρχουν 21 απαντήσεις.
Σελίδα 2 από 2 (22 εγγραφές)   < 1 2
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  09-01-2008, 22:17 39018 σε απάντηση της 38860

    Απ: Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

    Τελικά δεν μας είπες, τί έγινε; Την πήρες την αύξηση ή να κατέβουμε με τα πλακάτ και τα φεϊγ βολάνStick out tongue;


    View Παναγιώτης Χαραλάμπους's profile on LinkedIn
    Coding at Mediterranean Acoustics
  •  10-01-2008, 00:10 39019 σε απάντηση της 39018

    Απ: Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

    Είναι αλήθεια από τότε που είδα τη δημοσιεύση κοιτάζω το site να δω τι έγινε και με έχει φάει η περιέργεια.
    Το πρόβλημα είναι οτι μαντεύω το τέλος...



  •  10-01-2008, 04:34 39023 σε απάντηση της 39019

    Απ: Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

    Υπομονή, αυτές οι δουλειές θέλουν και το κατάλληλο timing.

    Μην αφήνετε τα media να σας "ταΐζουν"!
  •  10-01-2008, 15:20 39045 σε απάντηση της 39023

    Απ: Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

    Mitsaras:
    Υπομονή, αυτές οι δουλειές θέλουν και το κατάλληλο timing.

     

    Την κατάλληλη απάντηση έδωσες. Wink


    "Μη σταματάς να αναζητάς αυτό που αγαπάς, ειδάλλως θα καταλήξεις να αγαπάς ό,τι βρίσκεις." (Αγνώστου)
  •  10-01-2008, 19:35 39052 σε απάντηση της 39045

    Απ: Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

    Δεν ξέρω τελικά αν θα παραμείνω η όχι. Στην συνάντηση δώθηκαν κάποιες προτάσεις και από τις δύο μεριές. Θα δείξει μάλλον την Παρασκευή ή τη Δευτέρα που θα έχω επίσημες προτάσεις.

    Τα πράγματα όμως άλλαξαν άρδην. Από ένα γνωστό μου κυκλοφόρησε στον κύκλο πως ίσως να μην παραμείνω στην εταιρεία που είμαι τώρα και... ως δια μαγείας... άρχισα να λαμβάνω περίεργα τηλεφωνήματα από (κυριολεκτικά) αγνώστους και μη για να κλείσω κάποιο ραντεβού μαζί τους για συνέντευξη...

    Καταλαβαίνετε πως αν εσείς έχετε ενδιαφέρον να δείτε τι θα γίνει ποσο παράξενα πρέπει να αισθάνομαι εγώ που τελικά άρχισα να επιβεβαιώνομαι ως προς το πόσο ακριβώς αξίζω και το αν είμαι value ή όχι...

    Τι να πω, ελπίζω όλα τελικά να πάνε καλά...
    Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
  •  11-01-2008, 10:04 39061 σε απάντηση της 39052

    Απ: Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

    azazeal:
    Δεν ξέρω τελικά αν θα παραμείνω η όχι. Στην συνάντηση δώθηκαν κάποιες προτάσεις και από τις δύο μεριές. Θα δείξει μάλλον την Παρασκευή ή τη Δευτέρα που θα έχω επίσημες προτάσεις.

    Τα πράγματα όμως άλλαξαν άρδην. Από ένα γνωστό μου κυκλοφόρησε στον κύκλο πως ίσως να μην παραμείνω στην εταιρεία που είμαι τώρα και... ως δια μαγείας... άρχισα να λαμβάνω περίεργα τηλεφωνήματα από (κυριολεκτικά) αγνώστους και μη για να κλείσω κάποιο ραντεβού μαζί τους για συνέντευξη...

    Καταλαβαίνετε πως αν εσείς έχετε ενδιαφέρον να δείτε τι θα γίνει ποσο παράξενα πρέπει να αισθάνομαι εγώ που τελικά άρχισα να επιβεβαιώνομαι ως προς το πόσο ακριβώς αξίζω και το αν είμαι value ή όχι...

    Τι να πω, ελπίζω όλα τελικά να πάνε καλά...
    Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

     

    Γνώμη μου είναι να ψάξεις μόνος σου να βρεις αυτό που σου ταιριάζει. Έχω ένα κακό προαίσθημα γι' αυτά τα τηλεφωνήματα... Επιπλέον θα τους δείξεις πως δεν είσαι έρμαιο των δικών τους επιλογών. Καλή δύναμη εύχομαι!


    "Μη σταματάς να αναζητάς αυτό που αγαπάς, ειδάλλως θα καταλήξεις να αγαπάς ό,τι βρίσκεις." (Αγνώστου)
  •  11-01-2008, 19:47 39093 σε απάντηση της 39018

    Απ: Για όσους σκέφτονται να το τολμήσουν

    Όλα βρήκαν το δρόμο τους και μπορώ να πω πως πλέον είμαι 100% ευχαριστημένος. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αλλά έπρεπε να κάνω comment out τη συζήτηση γιατί στο μέλλον μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα μεγάλα.
Σελίδα 2 από 2 (22 εγγραφές)   < 1 2
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems