Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

e-mail notification

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Μπιρμπίλης Γεώργιος. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 22-11-2004, 00:14. Υπάρχουν 2 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  29-08-2004, 05:04 156

    e-mail notification

    έχει ενεργοποιηθεί e-mail notification και monitoring των topics που κάνουμε moderate ή και όσων άλλων θέλουμε;
    Microsoft MVP J# 2004-2010
    Borland Spirit of Delphi 2001
    http://zoomicon.com
  •  29-08-2004, 15:23 157 σε απάντηση της 156

    Re: e-mail notification

     birbilis wrote:
    έχει ενεργοποιηθεί e-mail notification και monitoring των topics που κάνουμε moderate ή και όσων άλλων θέλουμε;

    Γενικά το e-mail notification το ενεργοποιεί ο καθένας μόνος του για τα forums ή τα topics που θέλει.  Παρ'όλα αυτά, έχω σκοπό για τους moderators να ενεργοποιήσω κεντρικά τα notifications για τα δικά τους forums.  Όλα αυτά θα γίνουν μετά τις 6/9 που θα έχω τελειώσει από τους Ολυμπιακούς Αγώνες και θα έχω επιστρέψει από τις ολιγοήμερες διακοπές μου όμως!  Smile
    Patrick
  •  22-11-2004, 00:14 500 σε απάντηση της 157

    Lightning [li] Re: e-mail notification

    Μια ιδέα για τους φανατικούς του σπορ:

    Κάθε forum στο κάτω μέρος έχει το φοβερό κουμπί για το RSS του. Η κίνηση δεν είναι μεγάλη, οπότε μπορεί κάποιος να γραφτεί σε όλα τα forum και με το που εμφανίζεται ένα post στο forum, να το βλέπει στο RSS Reader του...

    'Ασε που να για κάποιο λόγο, να κάποιος κάνει αποτοξίνωση/αποχή για μερικές μέρες, με το που μπει και συντονιστεί θα τα λάβει με την πρώτη τα νεότερα...




    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems