Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Μαζεστίξ.ΝΕΤ ή Η καθυστέρηση του VS.NET 2005

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Παναγιώτης Καναβός. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 26-01-2005, 19:02. Υπάρχουν 1 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  26-01-2005, 11:17 1010

    Sad [:(] Μαζεστίξ.ΝΕΤ ή Η καθυστέρηση του VS.NET 2005

    "Νομίζω πως θα μου τη δώσει. Indifferent Ναι, ναι, σίγουρα θα μου τη δώσει. [^o)] ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ! [8o|]"

    Διάβασα στο eWeek ότι το Visual Studio 2005 θα καθυστερήσει μέχρι το φθινόπωρο και θυμήθηκα τον κατακαημένο αρχηγό Μαζεστίξ και την απόλυτα κατανοητή του έκφραση ψυχικής κόπωσης (όπως αναφέρεται στην επική μάχη της "Διχόνοιας").

    Τουλάχιστον, το Beta 2 θα βγεί κάπου ... αργά το Μάρτιο ... με "Go Live" άδεια. Φαντάζομαι ήδη την παρακάτω συζήτηση:

    Προγραμματιστής: "Και θα το φτιάξουμε σε .NET 2005, το οποίο είναι πολύ καλύτερο και γρηγορότερο και και και.   Μόνο που είναι λίγο Beta για 6 μήνες ακόμα..."
    Πελάτης: " ........ "


    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  26-01-2005, 19:02 1024 σε απάντηση της 1010

    Re: Μαζεστίξ.ΝΕΤ ή Η καθυστέρηση του VS.NET 2005

    Μας την έχει ήδη δώσει από το Νοέμβριο γιατί δεν θα έχει μέσα τα Objectspaces. Θα πρέπει να βγει πρώτα η XAML (ακου προφέρεται ΖΑΜΛ) για να μπορεί η εταιρεία να προσφέρει όλοκληρωμένη λύση... Stick out tongue

    George J.
    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems