Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

<<<<Guestbook>>>>>>Heeeelp!!!!!!!!

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò AngusJ. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος cap στις 31-12-2006, 17:56. Υπάρχουν 3 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  31-12-2006, 17:24 22925

    <<<<Guestbook>>>>>>Heeeelp!!!!!!!!

    (αρχάριος)Θέλω να φτιάξω μία εφαρμογή σε PHP που θα προβάλει και θα  αποθηκεύει μηνύματα χρηστών δηλ. κάτι σαν guestbook.Τα δεδομένα θα αποθηκεύονται σε MySQL. Αυτό στο οποίο έχω κολλήσει είναι η εξαγωγή και προβολή των δεδομένων. Υπαρχει καμία ιδέα?? H προβολη του κάθε μηνύματος θέλω να γίνεται ως εξής: Από:________

                                  Μήνυμα:_____ 

  •  31-12-2006, 17:30 22926 σε απάντηση της 22925

    Απ: <<<<Guestbook>>>>>>Heeeelp!!!!!!!!

    Φιλε μας καλώς ήλθες. Δεν θα σου απαντήσω στην ερώτηση μια και δεν έχω αυτή τη στιγμή κάποια απάντηση στο μυαλό μου, απλά θα ήθελα να σου θυμίσω οτι στην κοινότητα αυτή ασχολούμαστε κατά μεγάλο ποσοστό με Microsoft.NET τεχνολογίες, πράγμα που σημαίνει οτι ίσως να μην πάρεις την επιθυμητή απάντηση στο ερώτημά σου μια και έχει σχέση με PHP. Μήπως, ακριβώς επειδή αφορά κώδικα σε PHP/MySQL, θα έπρεπε να την απευθύνεις σε πιό εξειδικευμένες όσον αφορά στο συγκεκριμένο αντικείμενο σχετικές κοινότητες;


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  31-12-2006, 17:47 22928 σε απάντηση της 22925

    Απ: <<<<Guestbook>>>>>>Heeeelp!!!!!!!!

    Οπως?
  •  31-12-2006, 17:56 22929 σε απάντηση της 22928

    Απ: <<<<Guestbook>>>>>>Heeeelp!!!!!!!!

    Το www.coder.gr διαθέτει ενότητα PHP (http://www.coder.gr/index.php?topic=php) στην οποία θα ήταν πιθανότερο να λάβεις κάποια απάντηση υποβάλλοντας το ερώτημά σου.

     


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems