Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Μια ερωτηση...

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò frankie. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος frankie στις 13-09-2012, 21:59. Υπάρχουν 2 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  23-08-2012, 14:55 71123

    Μια ερωτηση...

    Καλησπερα.

    Κατεβασα το vs2012 proffesional και το εγκατεστησα.Θελω να ρωτησω επειδη  απο οτι διαβασα απευθυνεται στους εγγεγραμμενους του msdn αν αυτη η εκδοση ειναι trial......

    υπάρχει καποιος εδω που το εγκαταστησει στο pc?

    Ευχαριστω.

  •  27-08-2012, 11:02 71140 σε απάντηση της 71123

    Απ: Μια ερωτηση...

    Από πού το κατέβασες? Αν το κατέβασες από το subscription σου στο MSDN προφανώς είναι η κανονική έκδοση. Αν το κατέβασες από τη σελίδα του προϊόντος η οποία είναι ανοικτή σε όλους πρόκειται για την trial. Εξάλλου το λέει και στη σελίδα αλλά και όταν δοκιμάσεις να κάνεις install.

    Υποθέτω ότι μάλλον δεν έχεις MSDN subscription αλλιώς θα ήξερες τί έχεις κατεβάσει, οπότε έχεις κατεβάσει την trial.

    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  13-09-2012, 21:59 71233 σε απάντηση της 71140

    Απ: Μια ερωτηση...

    Παναγιώτης Καναβός:
    Από πού το κατέβασες? Αν το κατέβασες από το subscription σου στο MSDN προφανώς είναι η κανονική έκδοση. Αν το κατέβασες από τη σελίδα του προϊόντος η οποία είναι ανοικτή σε όλους πρόκειται για την trial. Εξάλλου το λέει και στη σελίδα αλλά και όταν δοκιμάσεις να κάνεις install.

    Υποθέτω ότι μάλλον δεν έχεις MSDN subscription αλλιώς θα ήξερες τί έχεις κατεβάσει, οπότε έχεις κατεβάσει την trial.

    Φιλε μου σε ευχαριστω που απαντησες.Μαλλον δεν διετυπωσα σωστα την ερωτηση μου.Το προγραμμα το κατεβασα απο τορεντ και το εγκατεστησα.Σε κανενα σημειο της εγκαταστασης δεν ειπε οτι ειναι δοκιμαστικο...ομως ειχα διαβασει οτι στις 15 θα γινει το release για το ευρυ κοινο φοβηθηκα

    οτι ισως μου κανει καποιο pop up οτι ειναι μπετα η δοκιμαστικο και πρεπει να το απεγκαθιστω πραγμα οπου δεν ειχα καμια ορεξη.

    Το προγραμμα λειτουργει μια χαρα στο λιγο που το εχω χρησιμοποιω και μεχρι τωρα ολα καλα.... 

Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems