Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Απο που πανε για την microsoft ?

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò T_S. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος T_S στις 22-11-2014, 21:07. Υπάρχουν 0 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  22-11-2014, 21:07 75954

    Απο που πανε για την microsoft ?

    Καλησπερα σε ολο το φορουμ. Φτιαχνω μια web εφαρμογη με ενα φιλο μου, συγκεκριμενα ειναι ενα social network με καποια παραπανω καλουδια κυριως στον τομεα του dating. Ειναι στημενο σε microsoft stack, με C# , asp.net mvc , sql server , entity framework και κανα 2 αλλα πραματακια. Κααααποια στιγμη τον Μαιο σκεφτομαστε να το κατεβασουμε σε κανενα startup weekend η οπως αλλιως λεγονται ολα αυτα τα meetings που μαζευονται τα ψωνια οι μαρκετιστες και διαφοροι αλλοι και φανταζονται εφαρμογες, αλλα ενιωτε βγαινει και καμια καλη και παιρνει επιδοτηση. Επειδη δεν εχω την παραμικρη εμπειρια σε θεματα startup(εχει αρχισει να μου την δινει  ακομα και η λεξη πλεον), πως θα μπορουσαμε να προσελκυσουμε την microsoft hellas, καποιον σχετικο τελος παντων, που να ριξει εστω και 5 λεπτα μια ματια μηπως και δει κατι που αξιζει να μας βοηθησει, δεδομενου οτι παιζουμε και αποκλειστικα σε τεχνολογιες microsoft. Οποιαδηποτε πληροφορια και συμβουλη ειναι καλοδεχουμενη.

    Ευχαριστω

Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems