Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Δεύτερο dotNETZone Community Event - recap

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò cap. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος Παναγιώτης Καναβός στις 06-12-2006, 18:48. Υπάρχουν 3 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  28-11-2006, 01:03 21303

    Δεύτερο dotNETZone Community Event - recap

    Το δεύτερο community event μας είχε σαφώς μεγαλύτερη συμμετοχή και πιό advanced θέματα.

    Ο Παναγιώτης Καναβός (pkanavos), MVP SQL Server, μας έδειξε αρκετά όμορφα και ενδιαφέρονται για το nHibernate σε μια άριστη παρουσίαση με πολλές ερωτήσεις και ενδιαφέρουσα συζήτηση. Φυσικά δεν έλειψε και η καθιερωμένη μπύρα + club sandwitch σε παραδιπλανή μπυραρία :)

    Εγώ προσωπικά έκατσα ήσυχος αυτή τη φορά όπως έγινε παραδεκτό κατά γενική ομολογία. :)

    Να παρακαλέσω τον Παναγιώτη να ανεβάσει (αν έχει πρόχειρο) το σχετικό υλικό και να ανάψω τα αίματα για το nHibernate γυρίζοντάς σας πίσω στο 2005 σε μια συζήτηση που γινόταν τότε για το ίδιο θέμα: http://www.dotnetzone.gr/cs/forums/1101/ShowPost.aspx

    Αντε και με το καλό το τρίτο community event!


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  28-11-2006, 10:30 21318 σε απάντηση της 21303

    Απ: Δεύτερο dotNETZone Community Event - recap

    Μπράβο και από μένα για την παρουσίαση, έστω κι αν δεν πρόκειται ποτέ να το χρησιμoποιήσω, κυρίως λόγο της μορφής και μεγέθους των projects που έχω... Πολύ ενημερωμένος, προετοιμασμένος και θετικός ο Παναγιώτης.

    Συμφωνώ, καλό θα ήτανε να υπάρχει κάπου η παρουσίαση και ο κώδικας με τα παραδείγματα για γρήγορη αναφορά, μαζί με τις φωτό :D
    Simple Photography
  •  06-12-2006, 10:53 21724 σε απάντηση της 21303

    Απ: Δεύτερο dotNETZone Community Event - recap

    Σε πιό subforum θα ανακοινωθεί το τρίτο event; Θα ήθελα να είχα έρθει στο 2ο, αλλά δε το είδα, μιας και δεν είμαι πολύ συχνός επισκέπτης του forum.

    Ευχαριστώ

    W3C - Leading the Web to Its Full Potential...
  •  06-12-2006, 18:48 21767 σε απάντηση της 21724

    Απ: Δεύτερο dotNETZone Community Event - recap

    Στην πρώτη-πρώτη σελίδα με κεφαλαία γράμματα, όπως και τα άλλα! Όσο για την παρουσίαση, συγγνώμη που καθυστέρησα αλλά έχω πνιγεί εντελώς. Θα προσπαθήσω να τα ανεβάσω κάποια στιγμή
    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems