Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

MSN HACK...

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Maik7. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος bill87 στις 23-09-2011, 13:00. Υπάρχουν 9 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  30-08-2011, 14:39 66983

    MSN HACK...

    παίδες κάποιος μού χάκαρε το ΜΣΝ λογικα με κάποιον ιο trojan και μού άλλαξε όλες τίς πληροφορίες και δεν μπορώ να τον επαναφέρω με τίποτα...μήπως μπορειτε να μου προτείνετε κάποια λύση???
  •  30-08-2011, 14:48 66984 σε απάντηση της 66983

    Απ: MSN HACK...

    Τί εννοείς "μου χάκαρε το ΜΣΝ"? Σου άλλαξε το Windows Live profile? Σου άλλαξε το password? Μπορείς να δεις το profile αλλά δεν μπορείς να το τροποποιήσεις, κι ας έχεις κάνει login? Μήπως κοιτάς λάθος σελίδα?

    Με το support του Windows Live δοκίμασες να επικοινωνήσεις? Το πρόβλημα σου δεν έχει τίποτε να κάνει με προγραμματισμό οπότε αυτούς θα πρέπει να ρωτήσεις.


    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  30-08-2011, 17:20 66985 σε απάντηση της 66984

    Απ: MSN HACK...

    δεν μπορώ να κάνω log in sto windows live profile μου γιατί μπήκε άλλαξε κώδικο και την μυστική ερώτηση...και δεν γίνεται να επαναφέρω τον κώδικο μου χώρισ αυτά...εστείλα mail με κάποια στοίχεια στο support tou windows live αλλα μου είπαν ότι τα στοιχεία δεν ειναι επαρκής γιατι λογικα αυτός θα μου έχει αλλάξει κ κάποιες πληροφορίες...
    αν εποικηνωνήσω με την microsoft hellas λέτε να μπορούν να με βοηθήσουν???
  •  30-08-2011, 19:08 66987 σε απάντηση της 66985

    Απ: MSN HACK...

    Όχι, το support παρέχεται από το Windows Live, όχι την Microsoft Hellas. Αν τα στοιχεία δεν είναι επαρκούν, τί άλλα στοιχεία σου ζήτησαν? Το ότι κάποιος άλλαξε τα στοιχεία δεν σημαίνει ότι χάθηκαν τα προηγούμενα και δεν μπορούν να τα ελέγξουν. Εκτός βέβαια και αν ΔΕΝ είχες βάλει κανένα στοιχείο πέρα από το secret question οπότε ... τί να ελέγξουν?

    Όπως και να έχει, το support θα σου πει ποιά είναι η διαδικασία για την περίπτωση σου και τί μπορείς να κάνεις.

    Αλήθεια, πότε πήρες χαμπάρι ότι κάτι πάει στραβά? Πότε μπήκες τελευταία φορά με το παλιό σου password? Μήπως απλά ξέχασες το password και νομίζεις ότι κάποιος σε κλείδωσε? Δοκίμασες να κάνεις reset password? Αν από το support βλέπουν ότι το password έχει να αλλάξει 6 μήνες, προφανώς δεν πρόκειται να τους πείσεις με τίποτε ότι κάποιος σου έχει κλέψει το password.


    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  30-08-2011, 19:47 66988 σε απάντηση της 66987

    Απ: MSN HACK...

    την προηγούμενη τρίτη έμπαινα κανονικά κ παώ να μπω την τεταρτή κ μου βγάζει ο κώδικος σας δεν ειναι σώστος...μπαίνω στο support na ton epanaferw κ αυτος που μου τον χακαρε μου ειχε αλλαξει την μυστικη ερωητηση και ειχε βαλει alternative email  ενα δικο του οποτε δεν γινοταν με τιποτα να τον επαναφερω...

    οι ερωτησεις οι πρωτες  ειναι αυτες που τισ συμπληρωσα αλλα μου λενε δεν ειναι επαρκεις...

    Όνομα:            *Ημερομηνία γέννησης:           
    *Χώρα/περιοχή:          
    Ταχυδρομικός κώδικας:           
    Εισαγάγετε την απάντηση στη μυστική σας ερώτηση:Εισαγάγετε τυχόν κωδικούς πρόσβασης που έχετε χρησιμοποιήσει στο παρελθόν για είσοδο στο λογαριασμό σας







    κ μετα ειναι αυτες εδω, pou mail εχω να στειλω πολυ καιρο....και στα υπολοιπα δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως ζηταει...

    Πληροφορίες Hotmail

    Πρόσφατα θέματα μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που αποστείλατε:
    Εισαγάγετε τα ονόματα τυχόν φακέλων που έχετε πέρα των προεπιλεγμένων φακέλων (όπως Ανεπιθύμητη αλληλογραφία, Πρόχειρα και Απεσταλμένα):
    Καταχωρήστε το όνομα για ορισμένες επαφές στο βιβλίο διευθύνσεών σας στο Hotmail:
  •  30-08-2011, 19:57 66989 σε απάντηση της 66988

    Απ: MSN HACK...

    Τί δεν καταλαβαίνεις? Το πρώτο σου ζητάει subject από μηνύματα που έχεις στείλει, το δεύτερο φακέλους που έχεις φτιάξει για τα email και το τρίτο contacts που έχεις. Όταν έμπαινες στον Messenger δεν είχες κανένα contact? Εξάλλου, αν δεν καταλαβαίνεις κάτι γιατί δεν τους ρωτάς?


    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  30-08-2011, 20:16 66990 σε απάντηση της 66989

    Απ: MSN HACK...

    το μονο κακο ειναι οτι δεν συνιθηζα να στελνω email ουτε ειχα δημιουργησει φακελους και αυτο ειναι ενα προβλημα...
    τωρα για το τριτο απλα δεν ξερω αν θελει τα ονοματα τους που εχουν στο msn η την διευθηνση τους ακριβως....
    ρωτησα παντως αλλα δεν απαντησαν....
  •  31-08-2011, 13:01 66995 σε απάντηση της 66990

    Απ: MSN HACK...

    Τα ονόματα τα έστειλες? Γιατί αν τους ρώτησες λίγο-λίγο όπως ρωτάς εδώ, απλά θα σε αγνοήσουν στο τέλος. Στείλε τους όσο περισσότερα στοιχεία μπορείς αλλιώς δεν πρόκειται να γίνει κάτι. Επίσης, δοκίμασες να ρωτήσεις τί γίνεται στα forums του ίδιου του Windows Live? Γιατί να ρωτάς εδώ δεν έχει και μεγάλο νόημα. Το forum είναι για προγραμματισμό, όχι υποστήριξη χρηστών κάποιου από τα site της Microsoft.


    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  15-09-2011, 21:05 67323 σε απάντηση της 66995

    Απ: MSN HACK...

    Γιατί απλά δν αλλάζεις e-mail?? Είναι άπειρα τα θύματα του MSN εδώ και κάποια χρόνια..Αν δεν βρίσκεις άκρη,δεν χάλασε κι ο κόσμος,απλά άλλαξε το e-mail σου..Τουλάχιστον πλεόν υπάρχουν πολλοί τρόποι να βρείς τις επαφές και να τις ξαναπεράσεις..Αν είχες ομως μέσα σημαντικά πράγματα..δυστυχώς,αν δεν βρεις άκρη με το Support των Windows Live, τα χάνεις Tongue Tied
    Συνεργείο καθαρισμού
  •  23-09-2011, 13:00 67478 σε απάντηση της 67323

    Απ: MSN HACK...

    Ισχύει αυτό που είπε ο Φίλιππος..Τόσα hacks που έχουν γίνει,άντε κάτσε ψάξε να βρεις άκρη..Καλύτερα να φτιάξεις καινούριο να μην παιδεύεσαι άδικα Stick out tongue

    Φόρμες Εργασίας
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems