Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Module error

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Γραμματικόπουλος Νικόλαος. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος cap στις 26-03-2012, 16:40. Υπάρχουν 18 απαντήσεις.
Σελίδα 2 από 2 (19 εγγραφές)   < 1 2
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  26-03-2012, 15:33 69786 σε απάντηση της 69784

    Απ: Module error

    Γραμματικόπουλος Νικόλαος:
    Ωστόσο αυτό που με προβληματίζει είναι μήπως τ’ ότι τα έχω σπασμένα και όχι αγορασμένα είναι το πρόβλημα 

    ......

    Ε, ναι, τότε το σφάλμα που σου λέει ότι δεν ισχύει το public key είναι σαφέστατο.  Angry Και δε μου λες, πως ξέρεις ότι τα προφανώς πειραγμένα dll δεν έχουν και τίποτε άλλα "καλούδια"?



    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  26-03-2012, 15:42 69787 σε απάντηση της 69786

    Απ: Module error

    Δεν το ξέρω...αλλά και τι να κάνω; Να δώσω 2 και 3K $ για να πάρω licenses DevExpress για μία πτυχιακή; Άρα λογικά και γι αυτό το λόγο θα λειτούργησε λες χωρίς τα DevExpress. To πρόβλημα λες ότι οφείλεται στο ότι είναι σπασμένα;
  •  26-03-2012, 16:12 69788 σε απάντηση της 69787

    Απ: Module error

    Μια παρατήρηση, και πίστεψέ με δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο!! Αν απευθυνόσουν σε ένα αντίστοιχο site επαγγελματιών στις ΗΠΑ, στη Μεγάλη Βρετανία, στη Γερμανία, τι νομίζεις ότι θα γινόταν αν έτσι "χαλαρά" τους έλεγες ότι έχει σπασμένα components και περιμένεις να σε βοηθήσουν;

    Και κάτι ακόμα. Στην πρώτη - πρώτη σελίδα του DNZ, μήπως έριξες μια ματιά στους σπόνσορες; Ποια ονόματα αναφέρει εκεί;

    Λίγη προσοχή βρε παιδιά!!

    Ακόμα κι ένας άνθρωπος μπορεί ν' αλλάξει τον κόσμο. Μη θέλεις να κυβερνήσεις. Απλά δείξε το μονοπάτι κι ο κόσμος θ' ακολουθήσει!!
  •  26-03-2012, 16:40 69790 σε απάντηση της 69788

    Απ: Module error

    Είναι αυτονόητο οτι δεν μπορούμε να προσφέρουμε οποιουδήποτε είδους βοήθεια για παράνομα αποκτηθεν λογισμικό. Επίσης, ασχέτως με το αν η συγκεκριμένη εταιρία αποτελεί ή οχι σπόνσορα, το να συνεχιστεί η συζήτηση αυτή αντιτίθεται στους κανονισμούς χρήσης μας (τους οποίους θα πρέπει να ξαναφέρουμε στην επιφάνεια γιατί δεν μπορώ να βρω το link!). 

    Συνεπώς το παρόν θέμα κλειδώνει. 






    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
Σελίδα 2 από 2 (19 εγγραφές)   < 1 2
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems