Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Java η καταπληκτική!

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Παναγιώτης Καναβός. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος KelMan στις 20-12-2004, 22:52. Υπάρχουν 3 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  19-12-2004, 12:00 704

    Cool [H] Java η καταπληκτική!

    Μοναδικό! Ανεπανάληπτο! Εξαιρετικό! Παραδείσιο! Angel

    Μιλάω για το πρώτο μου ποτήρι καφέ Java Coffee! Δεν θα περίμενα ποτέ ένας καφές να είναι τόσο αρωματικός, όχι τουλάχιστον χωρίς προσθήκες.

    Σας συστήνω ανεπιφύλακτα, να πάτε στο Brazita, στη γωνία της 3ης Σεπτεμβρίου στην Ομόνοια και να παραγγείλετε ένα τεταρτάκι για το σπίτι.

    Σκέτο όνειρο!
    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  19-12-2004, 22:01 708 σε απάντηση της 704

    Re: Java η καταπληκτική!

    Κανονικά έπρεπε να το κόψω αυτό το μήνυμα - έχω πει ότι απαγορεύονται οι διαφημίσεις!!!  Αλλά επειδή είναι πετυχημένος ο τίτλος, θα το αφήσω! Wink

    Patrick
  •  19-12-2004, 22:14 709 σε απάντηση της 708

    Re: Java η καταπληκτική!

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ! Απλά λέω στον κόσμο που θα καταφέρει να βρει αυτό τον θεσπέσιο καφέ. Ξέρεις πόσο έχω ψάξει για να τον βρώ? Χρόνια! Τί φταίω εγώ που δεν τον έχω βρει ούτε σε Coffeeway ούτε στο Λουμίδη?

    Αν δηλαδή αναφέρω και σε ποιό καφέ στην Κηφισιά στην οδό Ζηρίνη ψηλά ήπια για πρώτη φορά java θα είναι και αυτό διαφήμιση?

    Θέλετε να σας πω και που μπορείτε να βρείτε ψηλά στην Ομήρου, σε ένα ημιυπόγειο το καλύτερο τσάι Earl Grey υπάρχει στην Αθήνα? Ανοίγεις το φακελάκι και μοσχοβολάει όλο το δωμάτιο!


    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  20-12-2004, 22:52 714 σε απάντηση της 709

    Re: Java η καταπληκτική!

    Πολύ gourmet τύπος ο Παναγιώτης... Wink
    Vir prudens non contra ventum mingit
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems