Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Freeware .NET controls

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò mouratx. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος sakalis στις 18-04-2005, 11:25. Υπάρχουν 3 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  13-04-2005, 20:42 1608

    Geeked [8-|] Freeware .NET controls

    Ενημερώνω την κοινότητα ότι στο δικτυακό μου τόπο :

    http://users.att.sch.gr/mouratx

    μπορείτε να βρείτε πολύ χρήσιμα freeware controls που μπορείτε ελεύθερα να χρησιμοποιήσετε στις εφαρμογές σας.

    Επίσης, θα βρείτε και το παιχνίδι Κρεμάλα (με το οποίο οι μαθητές  μου συνεχώς θέλουν να παίζουν...). Δοκιμάστε το!

    Ασχολούμαι με τη VB.NET εδώ και τρία περίπου χρόνια (με την πολύ επιτυχημένη  VB6 περισσότερο) και εδώ μπορείτε να βρείτε ένα δείγμα της δουλέιάς μου. Επίσης, έχω αρθρογραφήσει επανειλημμένα στο περιοδικό Visual Basic Magazine του Ποσειδών όταν αυτό κυκλοφορούσε.

    Οποιεσδήποτε παρατηρήσεις είναι ευπρόσδεκτες.


    Χρήστος Μουρατίδης
    [email protected]


    Υ.Γ. Για τους δημιουργούς του site: Συγχαρητήρια! Πολύ όμορφη και αξιόλογη προσπάθεια!

  •  14-04-2005, 00:59 1610 σε απάντηση της 1608

    Re: Freeware .NET controls

    Καλώς ήλθες στην παρέα μας!

    Πάντα χαιρόμαστε όταν γινόμαστε περισσότεροι και υπάρχουν πολλές γνώμες και εμπειρία, για να μοιραστεί με αυτούς που την έχουν ανάγκη.

    Ελπίζω το forum να μπορέσει να καλύψει τις προσδοκίες σου από αυτό.

    George J.

    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  14-04-2005, 12:56 1615 σε απάντηση της 1608

    Re: Freeware .NET controls

    Χρήστο,

    Καλώς μας βρήκες, και ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.  Δεν θυμάμαι ακριβώς το πώς, αλλά έχω ξαναμπεί στο site σου, και είχα εντυπωσιαστεί με την δουλειά σου (και το γεγονός ότι την μοίραζες απλόχερα).  Δυστυχώς, αυτό το mentality λείπει από την Ελλάδα.  Αυτό είναι ένα από τα πράγματα που προσπαθούμε να αλλάξουμε με το dotNetZone, και η βοήθεια και συμμετοχή όλων είναι ευπρόσδεκτη!

    Welcome aboard!

    Patrick
  •  18-04-2005, 11:25 1640 σε απάντηση της 1608

    Re: Freeware .NET controls

    Χρήστο welcome
    με μια ματιά που έριξα είδα μερικά πολύ χρήσιμα controls Που κάποια στιγμή λέω ότι θα γράψω... Thanks Smile
    Γιώργος Σακαλής
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems