Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Code Or Die

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò ntaryl. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος ntaryl στις 03-05-2006, 16:42. Υπάρχουν 0 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  03-05-2006, 16:42 12284

    Code Or Die

    Γεια σας 

    Ονομαζομαι  Γιωργος  και  ασχολουμαι με  τουςυπολογιστες εδω και  μερικα  χρονια  .

    Η  πρωτη  μου  επαφη  ηταν  με ενα Cyrix ηταν του   αδελφου μου που πηγαινε  σε  ιδιωτικο  σχολειο  πληροφορικης .Μετα  απο  πολυ  καιρο  ξαναασχοληθηκα  με  ενα  Pentium MMX 200 και καποια  παιχνιδια .Καποια  στιγμη  ο  πατερας μου αγορασε  εναν  υπολογιστη  για  να  παρακολουθει online   χρηματιστηριο ,αυτη ηταν  η  αρχη για  μενα  να  ασχοληθω  με  το pc   και  τα  internet  .΄

    Ασχολουμαι  με Visual  basic 6.0   σχεδον  4 χρονια  .ειμαι  αυτοδιδακτος και  μου  αρεσει πολυ  να  πειραματιζομαι  με  νεο κωδικα  .

    Αυτη  την στιγμη  πειραματιζομαι  με  νεες  τεχνικες   bypassing  Firewall και  ταυροχρονα προσπαθω  να  τελειωσω  ενα  project  που  εχω  αρχισει  εδω  και  καιρο (client  -Server  application)..

    ειμαι Μελος  σε  πολλα  ξενα  Forums  που  ασχολουνται  με  το  αντικειμενο  γιατι  νομιζω  οτι  στην  ελλαδα δεν  υπαρχει  τετοιο  επιπεδο  οπως  σε  αλλες χωρες...

    Το  Slogan    μου  ειναι 

    CODE OR DIE

     

     

     


    Rookie learn to fly U are my Inspiration...
    Who said Multithreading is impossible
    Try it First and after Deside if is Possible
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems