Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Κώστας Γρεβενίτης

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò epp1123. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος epp1123 στις 26-09-2008, 12:51. Υπάρχουν 0 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  26-09-2008, 12:51 44893

    Κώστας Γρεβενίτης

    Όλα ξεκίνησαν ένα ξημέρωμα Πέμπτης στις 10 Αυγούστου του 1984 στη Σαλονίκη. Τότε είδα το πρώτο φως της ζωής.... Βέβαια από τότε το έβαλα και σκοπό να ταλαιπωρήσω τον πλανήτη και όσους κατοικούν σε αυτό. Η ζωή κύλησε ομαλά όπως για όλα τα παιδιά. Σχολείο.... Αισίως το 2002 το τέλειωσα το σχολείο και η μοίρα με οδήγησε στην Κρήτη και στο τμήμα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων. Περάσανε αισίως έξι χρόνια και τελειώνω, μία πτυχιακή έμεινε και τα χριστούγεννα τέλος, πάμε για άλλα.

    Όσον αφορά το τι μαρέσει, εδώ έχουμε μία long list όπως λένε οι "βάρβαροι" αγγλοσάξονες. Εν ολίγοις ωστόσο έχω να σας πω, πως θα ήθελα να μάθω ότι τεχνολογία υπάρχει για την ανάπτυξη web application, όχι ότι το desktop με χαλάει.  Η ενασχολήση με την asp.net ήταν κάτι που ήρθε από το πουθενά, ούτε προγραμματισμένο, ούτε το είχα αποφασίσει. Απλά η εταιρεία που έκανα την πρακτική μου χρησιμοποιεί αυτή τη τεχνολογία. Ωστόσο μπορώ να πω ότι χαμένος δε βγήκα καθόλου. Μου αρέσει η τεχνολογία, είναι ενδιαφέρουσα, μεγάλη, ποικίλη και με πολλές δυνατότητες. θα συνεχίσω το σπορ, αλλά και θα το εμπλουτίσω με επιπλέον γνώσεις... τώρα που μπήκα στο χορό θα χορέψω, χαχαχα!

    Ευχαριστώ πολύ όλους όσους έχω απαντήσει τις ερωτήσεις μου, και αν τους ζόρισα λίγο παραπάνω καμία φορά συγνώμμη. Καλή συνέχεια σε όλους μας!
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems