Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Καλησπέρα σε όλους!

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò ggeofs. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος ggeofs στις 04-05-2009, 19:01. Υπάρχουν 0 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  04-05-2009, 19:01 50461

    Καλησπέρα σε όλους!

    Ονομάζομαι Γιώργος,

    Σπούδασα Φυσική και ασχολήθηκα με τον προγραμματισμό απο μεράκι.Είμαι ελεύθερος επαγγελματίας και ασκω το επάγγελμα του προγραμματιστή απο το 2000.Ξεκίνησα απο vb6 και κατοπιν VB.net (2003-2005-2008) και SQL Server 2005 (stored procedures,triggers etc).

    Ένα μεγάλο κομμάτι της δουλειάς μου αφορά στην ανάπτυξη εφαρμογών για εταιρείες ραδιοταξί (διαχείριση πελατολογίου,διαδρομών,ραντεβού ,στατιστικά κτλ).Πρόσφατα ολοκλήρωσα και την σύνδεση-λειτουργία(αποκλειστικά μέσω υπολογιστή) ενός PBX της Panasonic(TDA 100 συγκεκριμένα) χρησιμοποιώντας το TSP του κατασκευαστή και το TAPI 3.1 της Microsoft.Όλη η λειτουργία του τηλεφωνικού κέντρου (απάντηση εισερχόμενης κλήσης,γραμμή σε αναμονή , transfer,κλείσιμο γραμμής) πραγματοποιείται απο τον υπολογιστή του εκάστοτε χειριστή διευκολύνοντας και επιταχύνοντας έτσι, την όλη διαδικασία διαχείρισης κλήσεων.

    Κατά τα άλλα έχω κατασκευάσει και διάφορες άλλες εφαρμογές κατά παραγγελία (εφαρμογή κοινοχρήστων,διαχείριση εισαγωγών εξαγωγών και αρκετά ακόμη)

    Θα με ενδιέφερε ιδιαίτερα να εργαστώ απο το σπίτι για οποιονδήποτε (ιδιώτη ή εταιρεία) χρειάζεται πάσης φύσεως λογισμικό-πηγαίο κώδικα ή κάποιου είδους συνεργασία.  

    Δημοσίευση στην κατηγορία: , ,
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems