Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

bluetooth + application

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò NGF. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 29-09-2006, 23:41. Υπάρχουν 19 απαντήσεις.
Σελίδα 2 από 2 (20 εγγραφές)   < 1 2
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  29-09-2006, 21:17 17570 σε απάντηση της 17568

    Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: bluetooth + application

    Η υπογραφή σου δίνει την εντύπωση είτε ότι εργάζεσαι στη Microsoft, είτε ότι είσαι MVP της Microsoft, πράγματα ασύμβατα. Προτείνω να διορθώσεις την υπογραφή σου, γιατί σε εκθέτει νομικά. Θα μπορούσες να μπλέξεις με τη Microsoft για δυσφήμιση.
    Παναγιώτης Καναβός, Freelancer
    Twitter: http://www.twitter.com/pkanavos
  •  29-09-2006, 21:36 17571 σε απάντηση της 17570

    Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: bluetooth + application

    Xmmm βλέπω όλα τα όπλα πάνω μου? Μάλιστα, γνωρίσω καλά τι σημαίνει η εκμετάλλευση του ονόματος αυτού, τι να πω. Tesp φαίνεται εδώ πιο πολύ flame κάνω παρα βοήθεια :p. by the way έτσι για ενημέρωση έχω δουλέψει παλαιότερα στην και σε ένα division τις και τώρα είμαι MVP. Anyway για το Bluetooth ήταν αλλου κατέληξε. Δεν νομίζω πως η ανάκριση θα σε ωφελήσει σε κάτι, μια φορα γράφτηκα σε ένα ελληνικό coding community και βγήκε έτσι :p... heh tesp σωπαίνω γιατι πιο πολύ flame γίνετε παρα ουσιαστική απάντηση
    ....
  •  29-09-2006, 21:50 17572 σε απάντηση της 17571

    Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: bluetooth + application

     a.ka. Andr3w wrote:
    by the way έτσι για ενημέρωση έχω δουλέψει παλαιότερα στην και σε ένα division τις και τώρα είμαι MVP.


    Ήσουν ένας απο αυτούς που γυρίζουν με ενα καροτσάκι απο γραφείο σε γραφείο όταν σχολάσουν όλοι  (Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε) ?

     a.ka. Andr3w wrote:
    Anyway για το Bluetooth ήταν αλλου κατέληξε. Δεν νομίζω πως η ανάκριση θα σε ωφελήσει σε κάτι, μια φορα γράφτηκα σε ένα ελληνικό coding community και βγήκε έτσι :p... heh tesp σωπαίνω γιατι πιο πολύ flame γίνετε παρα ουσιαστική απάντηση


    Δεν είναι ανάκριση.. Αντικειμενικά συμπεράσματα είναι σύμφωνα με αυτά που λές και γράφεις..


    ΥΓ. Συγχωρέστε την ειρωνία μου, αλλά δεν άντεξα.. Devil

    Παναγιώτης Κεφαλίδης

    "Για να επιτύχεις, θα πρέπει το πάθος σου για την επιτυχία να είναι μεγαλύτερο απο τον φόβο σου για την αποτυχία"

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης.
  •  29-09-2006, 22:18 17574 σε απάντηση της 17572

    Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: bluetooth + application

    hehe... oxi dn to nomizw auto... kanoniko mis8o ixa kai kalo malista, alla tesp teliwni edw.
    ....
  •  29-09-2006, 23:41 17579 σε απάντηση της 17574

    Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: Re: Απ: bluetooth + application

    Κλειδώνω το θέμα γιατί έχει ξεφύγει από την αρχική ερώτηση...

    Θα ζητήσω από το μέλος NCF αν θελήσει περισσότερες εξηγήσεις για το αρχικό του ερώτημα να επανέλθει με νέο thread.

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
Σελίδα 2 από 2 (20 εγγραφές)   < 1 2
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems