Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Βοήθεια για το stand του DotNetZone.gr στο Launch Event (Τρίτη, 6/12)

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò cap. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος rousso στις 05-12-2005, 23:51. Υπάρχουν 4 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  03-12-2005, 18:15 7534

    Βοήθεια για το stand του DotNetZone.gr στο Launch Event (Τρίτη, 6/12)

    Οπως όλοι πλέον ίσως γνωρίζετε (αν δεν το γνωρίζετε περάστε μια βόλτα από εδώ), το dotNetZone.gr θα συμμετέχει στο "Ready to Rock the Business" event στις 6/12/2005 ημέρα Τρίτη με δικό του stand από το οποίο ο κόσμος θα μπορεί να ενημερωθεί για τις δραστηριότητές μας.

    Προσωπικά θα βρίσκομαι εκεί. Το ίδιο και ο gcapnias (οχι όλες τις ώρες, διότι μιλάει κιόλας). Εκτιμούμε όμως οτι οι φτωχές μας δυνάμεις ενδέχεται να μην αποδειχθούν επαρκείς για την αναχαίτιση των...ορδών του κόσμου που (πολύ θα το θέλαμε, παρεμπιπτόντως!) θα περάσει από εκεί. Κάθε βοήθεια λοιπόν είναι σημαντική, ευπρόσδεκτη, ευχάριστη, και όλες οι άλλες λέξεις που αρχίζουν από "ευ".

    To cut a long story short: Θελουμε και άλλους εθελοντές! Θα ήταν πολύ βοηθητικό για εμάς αν γνωρίζαμε ποιοί συνάδελφοι, και για πόσο χρόνο, έχουν τη δυνατότητα να μας βοηθήσουν σε αυτό το task. Οποιος/όποια λοιπόν επιθυμεί να "δωσει ένα χεράκι", ας στείλει ένα μήνυμα, είτε σε αυτό το topic, είτε σε μένα προσωπικά, δηλώνοντας τη συμμετοχή του και λέγοντάς μας για ποιό χρονικό διάστημα (ιδανικά) θα μπορούσε να βρίσκεται στο stand.

    Να σημειώσω οτι, ακόμα και τις ώρες των παρουσιάσεων, επειδή ο κόσμος θα "τριγυρνάει", είναι σημαντικό να βρίσκονται άνθρωποι εκεί.

    Αναμένω εναγωνίως!

     


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  03-12-2005, 19:17 7536 σε απάντηση της 7534

    Απ: Βοήθεια για το stand του DotNetZone.gr στο Launch Event (Τρίτη, 6/12)

    Θα είμαι και εγώ εκεί από το πρωί μέχρι να τελειώσει η εκδήλωση, να σκουπίσουμε, να μαζέψουμε τις καρέκλες, να ξεστήσουμε τα μηχανάκια με τα hands-on labs, να κατεβάσουμε τα banners και να γιορτάσουμε για τα 3 μωρά που απέκτησε το dotNetZone.gr τις τελευταίες ημέρες!
    Andreas Tsouchlaris
    My Blog / dotNetZone.gr / autoexec.gr
  •  03-12-2005, 20:52 7537 σε απάντηση της 7536

    Απ: Βοήθεια για το stand του DotNetZone.gr στο Launch Event (Τρίτη, 6/12)

    Εσύ Αντρέα θα είσαι στα hands-on?

    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  04-12-2005, 00:11 7538 σε απάντηση της 7537

    Απ: Βοήθεια για το stand του DotNetZone.gr στο Launch Event (Τρίτη, 6/12)

    Μάλλον. Δεν ξέρω ακόμη αρμοδιότητες.
    Andreas Tsouchlaris
    My Blog / dotNetZone.gr / autoexec.gr
  •  05-12-2005, 23:51 7574 σε απάντηση της 7538

    Απ: Βοήθεια για το stand του DotNetZone.gr στο Launch Event (Τρίτη, 6/12)

    Καλά...

    Εγώ έχω εξαφανιστεί την τελευταία εβδομάδα και μπαίνω τώρα τελευταία στιγμή να δω τι παίζει...
    Αν δεν πήγατε για ύπνο ακόμα θα έρθω το πρωί σχετικά νωρίς χωρίς ακόμα να έχω αποφασίσει ποιά είναι τα must για να παρακολουθήσω...

    Θα ήθελα να μην χάσω τα must αλλά κατά τα άλλα είναι προφανές ότι θα βοηθήσω όπως προκύψει...

    τα λέμε το πρωί
    rousso
    rousso
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems