Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Εξετάσεις Microsoft

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò pSychoK!LLer. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος pSychoK!LLer στις 18-01-2006, 11:01. Υπάρχουν 3 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  17-01-2006, 13:15 8754

    Εξετάσεις Microsoft

    Καλημέρα,

    Προσπαθώ να κλείσω ημερομηνία για εξέταση για πιστοποίηση MS και επειδή η εταιρία που εργάζομαι είναι gold certified partner έχω 30% έκπτωση στα εξέταστρα. Δίνω το partner id της εταιρίας, παίρνω το voucher number, και όταν το δίνω στην εταιρία να το επιβεβαιώσουν, μου λένε ότι δεν είναι κατάλληλο για εξεταστικό κέντρο και τα ίδια , απ'ότι μου είπαν, λέει και η Pearson Vue , χωρίς άλλες διευκρινίσεις.

    Ξέρει κανείς τι γίνεται σε ευτήν την περίπτωση ?

    Ευχαριστώ


    kost@s
  •  17-01-2006, 15:00 8757 σε απάντηση της 8754

    Απ: Εξετάσεις Microsoft

    Τι πάει να πει "δεν είναι κατάλληλο για εξεταστικό κέντρο";
    Γιατί δεν ζητάς από τον άνθρωπο του εξεταστικού κέντρου να σου κανονίσει ημερομηνίες και fees. Θα του δώσεις το partner id και ασε αυτόν να βγάλει άκρη.
    Vir prudens non contra ventum mingit
  •  17-01-2006, 16:01 8762 σε απάντηση της 8754

    Απ: Εξετάσεις Microsoft

     pSychoKiLLer wrote:
    Προσπαθώ να κλείσω ημερομηνία για εξέταση για πιστοποίηση MS και επειδή η εταιρία που εργάζομαι είναι gold certified partner έχω 30% έκπτωση στα εξέταστρα. Δίνω το partner id της εταιρίας, παίρνω το voucher number, και όταν το δίνω στην εταιρία να το επιβεβαιώσουν, μου λένε ότι δεν είναι κατάλληλο για εξεταστικό κέντρο και τα ίδια , απ'ότι μου είπαν, λέει και η Pearson Vue , χωρίς άλλες διευκρινίσεις.

    Επειδή έχω υπόψη μου την προσφορά στους Partners, αν δεν κάνω λάθος η προσφορά είναι μόνο για εξετάσεις μέσω Prometric. Η Vue δεν έχει αντιστοιχη προσφορά...

     

    George J.

     


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  18-01-2006, 11:01 8780 σε απάντηση της 8762

    Απ: Εξετάσεις Microsoft

    Καταρχάς ευχαριστώ για τις απαντήσεις,

    Έβγαλα τελικά άκρη, η συγκεκριμένη προσφορά αφορά μόνο την Vue και μόνο μέσω του site της. Οπότε πλήρωσα με πιστωτική και έκλεισα το ραντεβού μου online. Εκεί κολλάει και το "δεν είναι έγκυρο για εξεταστικό κέντρο". Θέλουν να κάνει register o καθένας μόνος

    Ευχαριστώ και πάλι
    kost@s
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems