Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

ABC - Elena

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò ABC. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος KelMan στις 14-03-2008, 08:46. Υπάρχουν 1 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  13-03-2008, 23:41 40839

    Wink [;)] ABC - Elena

    Καλημέρα σας,

    Δέχεστε στην παρέα σας και Project Manager (Ζαχαρία τρέμε!!!) ?

    Είμαι η Έλενα κ από τα 4 (εεε δηλ εδω και 24 χρόνια ..αυτό πόνεσε!!!) από τον Atari με το κασετοφωνάκι και την Basic εως το .ΝΕΤ και τον SQL Server 2005 είμαι με ένα πληκτρολόγιο στο χέρι.

    Τέλειωσα στα Γιάννενα το ΑΕΙ Πληροφορικής και από τότε περιδιαβαίνω σε όλη την Ελλάδα δουλεύοντας σε Πανεπιστήμια και προσφάτως σε μια πολύ ενδιαφέρουσα εταιρία πληροφορικής.

    Τι κάνω ?(καλά, ευχαριστώ!) Συνήθως κάνω ανάλυση και σχεδίαση συστημάτων. Ναι, ναι  ότι και κάθε άλλος μηχανικός λογισμικού... έτσι λέει η θεωρία!

    Στην πράξη από .NET με C# εως ASP.NET  και SQL 2005 sp χεχε ναι λίγο από ολα αρκεί να παραδίνουμε στην ώρα μας!

    Αυτά για την ώρα ....γιατί χωρίς τα greeklish μου πεθαίνω!

    C u inside!!!

    PS. Visual Studio 2005 & 2008 ..SQL Server & Management .....και MicProject 2007 χεχε! (αυτό για να λύσω την απορία του KelMan Cool

     


    ER
  •  14-03-2008, 08:46 40843 σε απάντηση της 40839

    Απ: ABC - Elena

    Μας κοροϊδεύεις μου φαίνεται... Αν έχεις πληκτρολόγιο στο γραφείο σου δεν είσαι Project Manager. Αν έχεις και Visual Studio ...καλώς ήρθες στην παρέα μας Ζαχαρία! Big Smile


    Vir prudens non contra ventum mingit
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems