Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Αλλαγή Μίας Δημοσίευσης

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò matdotnetzone. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 04-03-2007, 11:29. Υπάρχουν 2 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  03-03-2007, 06:34 25796

    Αλλαγή Μίας Δημοσίευσης

    Έχω κάνει μία δημοσίευση και θέλω να αλλάξω το περιεχόμενό της. Ωστόσο δεν εμφανίζεται το αντίστοιχο κουμπί "Επεξεργασία". Φαίνεται ότι ο διαχειριστής δεν μου έχει δώσει δικαιώματα να το κάνω. Γιατί;

    Σημειώνω ότι αυτό συμβαίνει σε δημοσίευση που έχω κάνει στην Αναζήτηση Συνεργατών. Στην παρούσα δημοσίευση, το κουμπί "Επεξεργασία" υπάρχει και λειτουργεί κανονικά.

    Ευχαριστώ

    Πολύ

    matdonetzone

  •  04-03-2007, 01:57 25828 σε απάντηση της 25796

    Απ: Αλλαγή Μίας Δημοσίευσης

    Η περιοχή "Αναζήτηση Συνεργατών" είναι moderated, πράγμα που σημαίνει οτι κάθε νέα δημοσίευση / απάντηση σε δημοσίευση περνάει από έγκριση πριν γινει δημόσια ορατή, σε αντίθεση με τις άλλες περιοχές που είναι ελεύθερες.

    Υποθέτω οτι οι moderated περιοχές έχουν κάποιο περιορισμό στο θέμα της επεξεργασίας από τον αρχικό συντάκτη (και ακούγεται λογικό, γιατί π.χ. κάποιος θα μπορούσε να φτιάξει μια καθ'όλα αποδεκτή δημοσίευση, αυτή να εγκριθεί, και έπειτα να πάει και να αλλάξει το κείμενό της με κάτι άλλο μή αποδεκτο). Για περισσότερα όμως θα πρέπει να μιλήσεις με τον admin Γ. Καπνιά (gcapnias).

     

     

     


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  04-03-2007, 11:29 25846 σε απάντηση της 25796

    Απ: Αλλαγή Μίας Δημοσίευσης

    matdotnetzone:

    Έχω κάνει μία δημοσίευση και θέλω να αλλάξω το περιεχόμενό της. Ωστόσο δεν εμφανίζεται το αντίστοιχο κουμπί "Επεξεργασία". Φαίνεται ότι ο διαχειριστής δεν μου έχει δώσει δικαιώματα να το κάνω. Γιατί;

    Σημειώνω ότι αυτό συμβαίνει σε δημοσίευση που έχω κάνει στην Αναζήτηση Συνεργατών. Στην παρούσα δημοσίευση, το κουμπί "Επεξεργασία" υπάρχει και λειτουργεί κανονικά.

     

    Καλημέρα,

    Επειδή στη συγκεκριμένη περιοχή είναι δυνατή η δημοσίευση με την μεσολάβιση χειριστή, δεν είναι δυνατόν να γίνεται απ'ευθείας επεξεργασία του μηνύματος από τον αποστολέα τους.

    Για όποια μεταβολή στο περιεχόμενο, μπορείτε να επικοινωνίσετε μαζί μου με PM (προσωπικό μήνυμα).

     

    Ευχαριστώ,
    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems