Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

10o dotNETZone Event - Subsonic

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò KelMan. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 19-12-2007, 12:40. Υπάρχουν 35 απαντήσεις.
Σελίδα 3 από 3 (36 εγγραφές)   < 1 2 3
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  21-11-2007, 09:42 37585 σε απάντηση της 37583

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    George J. Capnias:
    O administrator χτες, ξέχασε να βγάλει χαρτιά για να μαζέψει τα ονόματα των μελών που ήρθαν χτες στο event. Sad


    Δηλαδή συγγνώμη logo εμείς οι κοινοί θνητοί δεν θα πάρουμε???Angry Big Smile


    Manos
  •  21-11-2007, 11:52 37588 σε απάντηση της 37585

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Εγώ παιδιά τελικά δεν τα κατάφερα να έρθω. Κάτι έκτατο συνέβη Sad... Ελπίζω να τα καταφέρω την επόμενη φορά. Ωστόσο περιμένουμε το video με τα παραδείγματα....


    "Μη σταματάς να αναζητάς αυτό που αγαπάς, ειδάλλως θα καταλήξεις να αγαπάς ό,τι βρίσκεις." (Αγνώστου)
  •  21-11-2007, 13:00 37590 σε απάντηση της 37585

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    manosB:
    George J. Capnias:
    O administrator χτες, ξέχασε να βγάλει χαρτιά για να μαζέψει τα ονόματα των μελών που ήρθαν χτες στο event. Sad


    Δηλαδή συγγνώμη logo εμείς οι κοινοί θνητοί δεν θα πάρουμε???Angry Big Smile

    Όχι, δεν είπα αυτό... Μια ιδέα, είναι όσοι ήταν χτες στο event να μου στείλουν ένα PM, και να μου αναφέρουν την συμμετοχή τους και ταυτόχρονα όσους ήταν μαζί τους ή γνώριζαν, ώστε να μην ξεχάσουμε κάποιον. Παρακαλώ και οι moderators που ήταν στο event να μου στείλουν μήνυμα, με τα μέλη που αναγνώρισαν.

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  21-11-2007, 19:08 37611 σε απάντηση της 37590

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Επίσης (ασχετο αλλά είναι ο καλύτερος τρόπος να το δούν όσοι εμπλέκονται) όποιος πλήρωσε τα 6 ευρώ παραπάνω της μιας μπύρας που ξέχασα να υπολογισω στα χρήματα που άφησα φεύγοντας νωρίτερα, ας μου το πει να του τα δώσω και συγνώμη! :)

     


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  10-12-2007, 01:38 38153 σε απάντηση της 37611

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Έχω ανεβάσει στις αρχειοθήκες τα slides της παρουσίασης που έκανα στο event.

    Όσοι παραβρέθηκαν, ξέρουν ότι η παρουσίαση έχει καταγραφεί, και πιθανώς περιμένουν το video. Θα ήθελα να πω, ότι προς το παρόν δεν μπορώ να δημοσιεύσω το video (μέγεθος περίπου 200MB), λόγω του φόβου ότι του bandwidth που μπορεί να απαιτηθεί θα είναι μεγάλο - δυστηχώς το dotNETZone έχει όριο στο bandwidth του.

    Γίνονται προσπάθειες για να βρεθεί λύση και να δημοσιευτεί το video.

     

    Ευχαριστώ,
    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  19-12-2007, 12:40 38498 σε απάντηση της 38153

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Επανέρχομαι με το θέμα του video της παρουσίασης του Subsonic.

    Τις τελευταίες 10 μέρες είχε δοθεί δοκιμαστικά ένα url του video της παρουσίασης στον προσωπικό μου server στα μέλη του group "dotNETZone Insiders". Από ότι φαίνεται ο server μπορεί να αντέξει την κίνηση, και έτσι δημοσιεύω το url πρόσβασης στο video.

    Να ενημερώσω, ότι ο video player χρησιμοποιεί Silverlight και θα πρέπει να έχετε κάνει εγκατάσταση του Silverlight v1.0 για να δείτε το video - όταν επισκεφτείτε το url και δεν έχετε εγκατεστημένο το Silverlight v1.0 θα σας ζητηθεί να το εγκαταστήσετε.

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
Σελίδα 3 από 3 (36 εγγραφές)   < 1 2 3
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems