Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Παρουσίαση: Smart Clients με Visual Studio 2005- Windows Forms, Mobile Devices & Visual Studio Tools for the Microsoft Office System

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò George J. Capnias. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος Kleanthis Georgaris στις 12-04-2006, 11:20. Υπάρχουν 3 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  12-04-2006, 02:29 11805

    Star [*] Παρουσίαση: Smart Clients με Visual Studio 2005- Windows Forms, Mobile Devices & Visual Studio Tools for the Microsoft Office System

    Είναι διαθέσιμα για download τα slides από την παρουσίαση «Smart Clients με Visual Studio 2005- Windows Forms, Mobile Devices & Visual Studio Tools for the Microsoft Office System» που έλαβε χώρα στις 10 Απριλίου 2006 στο χώρο της Microsoft Hellas.

    Στο .pdf αρχείο περιλαμβάνονται τα slides από το παρουσίασης «.NET Compact Framework σε Visual Studio 2005» του Daniel Moth.

    Σημείωση: Για να μπορείτε να κάνετε λήψη του αρχείου με τα slides, πρέπει να είστε μέλη του dotNETZone.gr.

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
    Δημοσίευση στην κατηγορία:
  •  12-04-2006, 02:37 11806 σε απάντηση της 11805

    Απ: Παρουσίαση: Smart Clients με Visual Studio 2005- Windows Forms, Mobile Devices & Visual Studio Tools for the Microsoft Office System

    Διαθέσιμη στις αρχειοθήκες μας είναι η παρουσίαση «Windows Forms v2.0 Enhancements» του Daniel Moth.

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
    Δημοσίευση στην κατηγορία:
  •  12-04-2006, 11:18 11817 σε απάντηση της 11806

    Απ: Παρουσίαση: Smart Clients με Visual Studio 2005- Windows Forms, Mobile Devices & Visual Studio Tools for the Microsoft Office System

    Στις αρχειοθήκες μπορείτε να βρείτε την παρουσίαση μου για«Windows Mobile 5.0 Managed APIs Overview»
    Kleanthis Georgaris
    Δημοσίευση στην κατηγορία:
  •  12-04-2006, 11:20 11818 σε απάντηση της 11817

    Απ: Παρουσίαση: Smart Clients με Visual Studio 2005- Windows Forms, Mobile Devices & Visual Studio Tools for the Microsoft Office System

    Στις αρχειοθήκες μπορείτε να βρείτε την παρουσίαση μου για «ClickOnce Deployment and VSTO»
    Kleanthis Georgaris
    Δημοσίευση στην κατηγορία:
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems