Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Laptop dual core???

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò sms. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος bonset στις 20-06-2006, 00:55. Υπάρχουν 15 απαντήσεις.
Σελίδα 2 από 2 (16 εγγραφές)   < 1 2
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  20-06-2006, 00:55 14133 σε απάντηση της 14120

    Απ: Laptop dual core???

    DELL και πάλι DELL δεν ξέρω τι γίνεται με τα dual core και εάν είσαι εντός budget (έχω καιρό να δω τι παίζει) αλλά εγώ αγόρασα το δικό πριν από 2 χρόνια (pentium mobile 1,7G, 1G Ram, 64Mb graphics) με 3 χρόνια εγγύηση next business day on site.

    Δεν έχει πάθει το παραμικρό... (φτύστε με!!!!!! please!!!!!!). Έχω χρησιμοποιήσει το help desk για ένα μικρο πρόβλημα και είχα άμεση τηλεφωνική απόκριση και άμεση βοήθεια...

    Γενικά έχω μόνο τα καλύτερα να πω. Το ίδιο και όσοι φίλοι αγόρασαν μετά από μένα. Επίσης έδωσα μία προκαταβολή και το υπόλοιπο ποσό το πλήρωσα σε 12 δόσεις το οποίο για μένα ήταν μεγάλη ευκολία κάτι που δεν είχα με την IBM (1η μου επιλογή εκείνη την εποχή).

    Η IBM ήταν επίσης καλή περίπτωση (δεν ξέρω τι παίζει πια με τη Lenovo) άλλα όσοι από τους φίλους μου είχαν IBM δεν είχαν προβλήματα.

    Αλλά νομίζω ότι ο gcapnias έχει δίκιο σχετικά με τη χρονική στιγμή της αγοράς και τα Vista.

Σελίδα 2 από 2 (16 εγγραφές)   < 1 2
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems