Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Δημιουργία thread για νέες κατηγορίες συζητήσεων

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Χρήστος Γεωργακόπουλος. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 13-09-2006, 01:00. Υπάρχουν 2 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  12-09-2006, 10:50 16597

    Δημιουργία thread για νέες κατηγορίες συζητήσεων

    Επειδή στο web site μπαίνω σπανίως για σερφάρισμα, αλλά λαμβάνω ότι γράφεται εδώ μέσα με e-mail, χάνω τις συζητήσεις που γίνονται σε νέες κατηγορίες συζητήσεων (επειδή δεν είμαι γραμμένος). Νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο να υπάρχει ένα thread στο οποίο να ανακοινώνονται όλες οι νέες κατηγορίες ώστε να ενημερώνομαι άμεσα και να μην χάνω τα posts που γίνονται.

    tnx.

    Χρήστος Γεωργακόπουλος
  •  12-09-2006, 19:15 16648 σε απάντηση της 16597

    Απ: Δημιουργία thread για νέες κατηγορίες συζητήσεων

    Χρήστο, με αφορμή το post σου διαπίστωσα ότι κι εγώ είχα χάσει καινούριες (και ενδιαφέρουσες) κατηγορίες (εγώ ενημερώνομαι μέσω RSS, ένα βήμα μπροστά Stick out tongue). Όντως καλό θα ήταν να υπάρχει κάτι και για εμάς που ενημερωνόμαστε τιουτοτρόπως αλλά δεν ξέρω αν ένα thread είναι ο καλύτερος τρόπος... Ίσως απλώς το να συμφωνούσαμε ότι θα μπαίνει μια ανακοίνωση στο thread dotnetzone.gr ή έστω ότι θα φεύγει κάποιο ενημερωτικό e-mail...

    Πάντως αν γίνει κάτι τέτοιο, θα παρακαλούσα να δίνετε και το link του RSS κατά την ανακοίνωση της νέας κατηγορίας... Κάθε φορά που μπαίνει καινούρια κατηγορία αναγκάζομαι να ψάχνω τα RSS Urls για να τα βάλω στον reader μου... Αυτά με τις απαιτήσεις μου Smile

    Thanx, προκαταβολικά...

    Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα...
  •  13-09-2006, 01:00 16667 σε απάντηση της 16648

    Απ: Δημιουργία thread για νέες κατηγορίες συζητήσεων

    Πάντα υπάρχει ένα μήνυμα στο dotnetzone.gr forum όταν γίνονται ανακατανομές στις συζητήσεις. Δεν υπήρξε μέχρι τώρα λεπτομερής αναφορά στο τι συζητήσεις έχουν προστεθεί και ποιες έχουν αλλάξει.

    Υπόσχομαι να γίνεται αυτό από εδώ και εμπρός...

     

    George J.

     


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems