Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Scroogled

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Markos. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος Markos στις 28-11-2013, 18:17. Υπάρχουν 0 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  28-11-2013, 18:17 74728

    Scroogled

    Δεν έχω πάει στο Las Vegas (ή στις ΗΠΑ γενικότερα), αλλά όποιος από σας ταξιδεύει προς τα 'κει, μπορεί να ρίξει μια ματιά σ' ένα φημισμένο... ενεχυροδανειστήριο! Ονομάζεται "Gold & Silver Pawn Shop" και οι ιδιοκτήτες του αποτελούν τους πρωταγωνιστές ενός δημοφιλούς reality, του "Pawn Stars". Επεισόδια αυτού του reality προβάλλει η Nova και ομολογώ ότι τα παρακολουθούσα(1) με ενδιαφέρον επειδή μάθαινα πολλά πράγματα για την ιστορία των πολύτιμων αντικειμένων που πήγαιναν οι πελάτες για εκτίμηση. Anyway... Δείτε τους πρωταγωνιστές σε δράση όταν τους πηγαίνουν ένα Google Chromebook. Και μην ξεχάσετε και το channell, ScroogledTruth.

    Μεταξύ μας, η Microsoft όλο και περισσότερο μοιάζει με Έλληνα. Το μυαλό στη Δύση και η καρδιά στην Ανατολή... Μην ρωτήσετε τι πιστεύω εγώ. Έλληνας είμαι!Big Smile

    (1) Ναι, διέκοψα τη συνδρομή.


    Ακόμα κι ένας άνθρωπος μπορεί ν' αλλάξει τον κόσμο. Μη θέλεις να κυβερνήσεις. Απλά δείξε το μονοπάτι κι ο κόσμος θ' ακολουθήσει!!
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems