Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Hi, where can I see windows phone?

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò George Parissis. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George Parissis στις 23-12-2014, 18:38. Υπάρχουν 0 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  23-12-2014, 18:38 76056

    Hi, where can I see windows phone?

    Την ερώτηση την έκανα σε υπάλληλο σε ένα μεγάλο κατάστημα μέσα στο Μανχάτταν. Δεν είχανε. Και αναρωτιέμαι.

    Πως περιμένεις να πουλήσεις αν πρώτα δεν το φέρεις στο ράφι να το δει ο πελάτης. Το ξέρω ότι το παιχνίδι μπορεί να είναι σκληρό, το ξέρω ότι ξεκινάς από το μηδέν αλλα αν δεν μπορείς τουλάχιστον να το φέρεις στο ράφι άστο καλύτερα, δώσε τα resources σου κάπου αλλού.

    Κρίμα για την Microsoft. Κάτι σίγουρα γίνεται λάθος και δεν ειναι τυχαίο που το μικρό ποσοστό αρχίζει να πέφτει. Περίμενα καλύτερη κάλυψη στην ίδια της την χώρα. Σύντομα θα περάσω και από το κατάστημα της που έχει ανοίξει στο Μανχατταν να δω από κοντά ότι με ενδιαφέρει.

    Όσο για το κατάστημα, γεμάτο με Apple και Google ήτανε. Η δε Google μέσα στην Times Square νοίκιασε μια τεράστια, δεν έχω δει πιο μεγάλη οθόνη για να διαφημίσει τα νέα της προϊόντα. Είμαι ένα μήνα εδώ, περίοδος εορτών μια διαφήμιση Microsoft δεν έχω δει. Πουθενά. 

Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems