Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΡΧΑΡΙΟ & ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ - ΓΕΝΙΚΩΣ !

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò totos123. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος cap στις 05-01-2007, 13:47. Υπάρχουν 33 απαντήσεις.
Σελίδα 3 από 3 (34 εγγραφές)   < 1 2 3
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  04-01-2007, 18:51 23033 σε απάντηση της 23032

    Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΡΧΑΡΙΟ & ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ - ΓΕΝΙΚΩΣ !

    Η Unified Modeling Language (UML) είναι general purpose modeling language για object oriented desing και είναι η πίο διαδεδομένη μακράν.

    OOP χωρίς να ξέρεις κάποια ΟΟ modeling language δεν γίνεται.

    Το Code Complete δεν είναι καθόλου εξειδικευμένο και σε πολλές εταιρίες του εξωτερικού το δίνουν στους Juniors.

    Δες τα reviews στο Amazon και θα καταλάβεις.
    Sometimes the best solution to morale problems is just to fire all of the unhappy people.
  •  05-01-2007, 12:10 23063 σε απάντηση της 22813

    Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΡΧΑΡΙΟ & ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ - ΓΕΝΙΚΩΣ !

     totos123 wrote:

    ΥΓ. 2 Τι γίνεται με την δωρεαν φιλοξενία στην Xeliksis??? Surprise Τους έστειλα την φόρμα συμπληρωμένη, και δεν πήρα ούτε απάντηση εδω και κάμποσες μέρες!!! Ούτε φωνή ούτε ακρόαση!! Και το site μου δείχνει εγκαταληψη....Links που δεν δουλευουν, Κακοστημένα Images, μισοτελειωμένα κείμενα, και γενικά δείχνει ότι μάλλον η εταιρίια είναι εκτός λειτουργείας....Μου αρεσει που πουλάνε και Hosting...Πως γίνεται αυτό αφου ξαναεπικοινώνησα γιατι θα με ενδιέφερε ακομα και να αγορασω Hosting αργότερα, αλλά πάλι....No Answer...

    Ξερει κανείς τίποτε!!???

    Προφανώς έπεσες σε κακή εποχή (αλλάζουν το site τους και πολλά ακόμη). Προσωπικά έχω το δωρεάν site που δίνει και είμαι και πελάτης τους. Δεν έχω κανένα πρόβλημα.

    Σε αυτό το forum έχουν γραφτεί πολλά posts για την xelixis και πραγματικά δεν έχω καμία διάθεση να αντιπαρατεθώ με κανέναν, να δικαιολογήσω ή να διαφημίσω κανέναν. Απλά μπορώ να σου πω ότι δεν είναι σε φάση εγκατάληψης, κάθε άλλο μάλιστα

    Μάριος

  •  05-01-2007, 13:35 23070 σε απάντηση της 23063

    Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΡΧΑΡΙΟ & ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ - ΓΕΝΙΚΩΣ !

    Ας κλείσει κάποιος moderator αυτό το thread γιατί νομίζω ότι έχει καταστραφεί.

    Μόνο για συνταγές μαγειρικής δεν έχουμε συζητήσει!
    Dimitris Papadimitriou
    Software Development Professional
    dotNETZone.gr News

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Διαβάστε επίσης τους όρους χρήσης.
  •  05-01-2007, 13:47 23074 σε απάντηση της 23070

    Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΡΧΑΡΙΟ & ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ - ΓΕΝΙΚΩΣ !

    Εχεις δίκιο Δημήτρη. Τέθηκαν πολλά θέματα σε ένα μόνο thread και αυτό μπερδεύει και τους υπόλοιπους χρήστες που διαβάζουν το thread αυτό (οχι βέβαια οτι δεν ήταν ενδιαφέρουσα η θεματολογία, κάθε άλλο).

    Κλειδώνω το παρόν thread και θα προτρέψω τόσο το νέο μας φίλο totos123 όσο και τους άλλους συναδέλφους να ανοίξουν νέα threads για τα θέματα που θέλουν να συζητήσουν με θερμότατη παράκληση - να γίνεται συζήτηση για ένα θέμα τη φορά σε κάθε thread για να μπορούν να μας παρακολουθήσουν και οι υπόλοιποι συνάδελφοι! Μπορείτε, όπως είναι αυτονόητο, να ανοίξετε πολλά threads αν έχετε πολλά διαφορετικά θέματα.


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
Σελίδα 3 από 3 (34 εγγραφές)   < 1 2 3
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems