Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

SSWUG.org - Αααργκ!

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò cap. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος cap στις 14-10-2005, 13:33. Υπάρχουν 2 απαντήσεις.
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  14-10-2005, 11:09 6167

    SSWUG.org - Αααργκ!

    Την πρώτη φορά το αγνόησα.

    Τη δεύτερη φορά όμως, θα το πω!

    Εγραψα ο κακομοίρης αυτό εδώ (στο blog μου): Using a trigger to perform mass-update-safe, specific-field calculations και είπα, όπως και την προηγούμενη φορά, να το υποβάλλω και στο SSWUG.org  (community spirit, etc. etc.).

    Ωραία. Και το ενημερωτικό email που πήρα σήμερα μου λέει οτι μου το έβγαλαν featured article. Γιουχου!

    Ποιό είναι το πρόβλημα; Εγώ, ως μέλος, ΔΕΝ μπορώ να το δω γιατί είναι για τα μέλη που πληρώνουν μόνο!

    Δεν μπορώ να δω το άρθρο ΜΟΥ!

    Κακούργα κενωνία :) Τα είπα και ξαλάφρωσα!

     

     


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  14-10-2005, 13:27 6173 σε απάντηση της 6167

    Απ: SSWUG.org - Αααργκ!

     cap wrote:

    Εγραψα ο κακομοίρης αυτό εδώ (στο blog μου): Using a trigger to perform mass-update-safe, specific-field calculations και είπα, όπως και την προηγούμενη φορά, να το υποβάλλω και στο SSWUG.org  (community spirit, etc. etc.).

    Ωραία. Και το ενημερωτικό email που πήρα σήμερα μου λέει οτι μου το έβγαλαν featured article. Γιουχου!

    Ποιό είναι το πρόβλημα; Εγώ, ως μέλος, ΔΕΝ μπορώ να το δω γιατί είναι για τα μέλη που πληρώνουν μόνο!

    Δεν μπορώ να δω το άρθρο ΜΟΥ!

    Κακούργα κενωνία :) Τα είπα και ξαλάφρωσα!

    Συγνώμη αλλά, το "community spirit" είναι να μοιράζεσαι με άλλους, όταν αυτοί πληρώνουν; Smile [:)]

    Δεν το έβαζες κάπου αλλού;

     

    George J.

     


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  14-10-2005, 13:33 6174 σε απάντηση της 6173

    Απ: SSWUG.org - Αααργκ!

    Χαχα, έτσι που το λες δεν μπορώ να διαφωνήσω! :)

    Βασικά πρώτα το έβαλα στο blog μου εδώ και μετά εκεί. Το καλό είναι οτι εκεί ορισμένα άρθρα βγαίνουν free. Ηλπιζα οτι και το δικό μου θα ήταν ένα από αυτά, αλλά οι τύποι αποφάσισαν να το κάνουν featured :)
    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems