Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò Frontier. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος Frontier στις 02-01-2006, 13:50. Υπάρχουν 22 απαντήσεις.
Σελίδα 2 από 2 (23 εγγραφές)   < 1 2
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  31-12-2005, 21:10 8301 σε απάντηση της 8299

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

     Frontier wrote:
    Και επειδή επαναλαμβάνεται από πολλούς εδώ μέσα, δεν μειώνεται η αξία του VS λόγω των bugs του - όσο ενοχλητικά και αν είναι - απλά καλό θα ήταν τα fixes να διανέμονται μέσα από το προϊόν (Check for updates), εννοείται με το σχετικό disclamer για τα πιθανά προβλήματα που μπορεί να δημιουργηθούν.

    Μπορει να γινει αυτο που λες αλλα μονο οταν θα εχουν χρονο να δοκιμασουν οτι το fix δεν θα εχει side effects και ειναι μαλλον νωρις για κατι τετοιο τωρα. Αλλωστε, δεν επεξεργαζονται fix μονο για το προβλημα που ανεφερες, υπαρχουν κι αλλα...


    Software Engineer, specializes in Microsoft .net/C#, COM, Sql Server and now Python.
  •  31-12-2005, 21:43 8303 σε απάντηση της 8291

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

     gcapnias wrote:

     pkefal wrote:
    Όπως επίσης οτι εγώ δεν το βλέπω απο την πλευρά του Web Developer.
    Win32 Developer(C#,C++ και ASM) είμαι κι εγώ.Stick out tongue [:P]

    Smile [:)] Ok, θα το έχω υπόψην μου!

     

    George J.

     



    Κύριε Γιώργο, μήπως με ειρονεύεστε? Stick out tongue [:P]
    Μήπως θέλετε να σας καταρραστώ για την καινούργια χρονιά?Είμαι και Σαββατογεννημένος!! Stick out tongue [:P]
    Αντε ρε, κάθεστε πάνω απο PC 2 ώρες πριν την αλλαγή..Είμαστε τρελλοί, δεν εξηγείτε αλλοιώς!

    Παναγιώτης Κεφαλίδης

    "Για να επιτύχεις, θα πρέπει το πάθος σου για την επιτυχία να είναι μεγαλύτερο απο τον φόβο σου για την αποτυχία"

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης.
  •  01-01-2006, 12:28 8306 σε απάντηση της 8303

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

     pkefal wrote:
    Κύριε Γιώργο, μήπως με ειρονεύεστε? Stick out tongue [:P]
    Μήπως θέλετε να σας καταρραστώ για την καινούργια χρονιά?Είμαι και Σαββατογεννημένος!! Stick out tongue [:P]
    Αντε ρε, κάθεστε πάνω απο PC 2 ώρες πριν την αλλαγή..Είμαστε τρελλοί, δεν εξηγείτε αλλοιώς!

    Όχι, αλλά σοβαρά όσο έχει να κάνει με χρήστες μέσα στο forum, θέλω να ξέρω με τι ασχολούνται γενικότερα να να μπορώ να καταλάβω τι τους είναι ενδιαφέρον. Πολλά από τα νέα που γράφονται, έχουν σαν target χρήστες που ξέρω τα ενδιαφέροντά τους.

    Όσο για το Σαββατογεννημένος, δεν μου λέει κάτι! Stick out tongue [:P] Και εγώ Σάββατο έχω γεννηθεί. Wink [;)] Οπότε μία που θα ρίξεις την κατάρα, μία που θα την εισπράξεις πίσω...

     

    George J.

     


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  01-01-2006, 12:45 8307 σε απάντηση της 8306

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

    Καλή Χρονιά σε όλους, πάντα με υγεία.

    Μήπως βγήκαμε λίγο off-topic; :)
    Best Regards,
    Manos S. Pappas
    ClubPocketPC.gr - Mobile Development Admin
  •  01-01-2006, 14:09 8308 σε απάντηση της 8270

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

    Μην ξεχνάμε και τα χρόνια πολλά, και ευτυχισμένος ο... νέος έτος (ακόμα και με το χαμένο leap second).
    Μην αφήνετε τα media να σας "ταΐζουν"!
  •  02-01-2006, 12:18 8312 σε απάντηση της 8308

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

    Το fix για το πρόβλημα με τα generics το κατεβάζω τώρα, μου απάντησαν άμεσα από το support. Θα το δοκιμάσω και θα τους απαντήσω και στο survey που μου έστειλαν.

    Εξετάζω και κάποια άλλα ζητήματα με τον C++ compiler, τα οποία δεν υπήρχαν στο beta2 αλλά ούτε και στο Windows Server 2003 SP1 Platform SDK και έχουν να κάνουν με τον AMD64 cl. Μόλις έχω ένα επαναλαμβανόμενο case θα το περάσω κατευθείαν στο support και εδώ, ώστε να γνωρίζετε τι ακριβώς συμβαίνει.

    Σας ευχαριστώ για την συνδρομή σας και ειδικά τον gcapnias για τις χρήσιμες πληροφορίες.
    Best Regards,
    Manos S. Pappas
    ClubPocketPC.gr - Mobile Development Admin
  •  02-01-2006, 13:04 8313 σε απάντηση της 8312

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

    Χαίρομαι! Δεν σου ζήτησαν κάτι παραπάνω από το Product ID, ε;

     

    George J.

     


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  02-01-2006, 13:50 8315 σε απάντηση της 8313

    Απ: Visual Studio 2005 Final (ή αλλιώς Beta2 με Final tag)

    Όχι. Μάλιστα μου έκανε εντύπωση διότι μου απάντησαν 3 διαφορετικοί άνθρωποι (να'ναι καλά) και ήρθε και ένα ακόμα e-mail με το fix.

    Τώρα δοκιμάζω κάποια πράγματα με το τελευταίο tree των wxWidgets (μαζί με το wx.NET) σχετικά με την x64 έκδοση.
    Best Regards,
    Manos S. Pappas
    ClubPocketPC.gr - Mobile Development Admin
Σελίδα 2 από 2 (23 εγγραφές)   < 1 2
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems