Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

dotNETZone.gr T-Shirt

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò George J. Capnias. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 26-10-2006, 17:00. Υπάρχουν 91 απαντήσεις.
Σελίδα 6 από 7 (92 εγγραφές)   « Πρώτη ... < 3 4 5 6 7 >
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  25-10-2006, 14:19 19182 σε απάντηση της 19180

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

    Εδώ και βδομάδες έχω ζητήσει και εγώ ένα μπλουζάκι (που ξαναλέω ότι είναι φανταστικό) αλλά δεν έχω πάρει τίποτα. Βέβαια email από το web δεν έλαβα. Δυστυχώς επαγγελματικές υποχρεώσεις δεν μου επέτρεψαν΄να έρθω στο 1ο event και στο 2ο οι θέσεις είναι κατειλημμένες, είμαι σε λίστα αναμονής.

    Τέλος πάντων αυτό που θέλω να πώ πάλι είναι ότι είναι φανταστικό (τουλάχιστον έτσι φαίνεται στην φώτο) και συγχαρητήρια σε αυτούς που το σκέφτηκαν και το σχεδίασαν.
  •  25-10-2006, 14:46 19185 σε απάντηση της 19182

    Re: Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     ekekakos wrote:
    δεν μου επέτρεψαν΄να έρθω στο 1ο event και στο 2ο οι θέσεις είναι κατειλημμένες, είμαι σε λίστα αναμονής.



    Ανακοινώθηκε δεύτερο???? Ποια λίστα αναμονής? μήπως μιλάς για το DevDays "build the web / live the web" ???

    -------------------------------
    Κ. Γιαγιάς

    Θα ήθελα να είμαι μέσα στην φωτογραφία και όχι εδώ!!!!

    http://beastie06.wordpress.com
  •  25-10-2006, 14:52 19188 σε απάντηση της 19185

    Απ: Re: Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

    Ναι, παιδιά μην τα μπερδεύετε. Άλλο τα community events που τα διοργανώνουμε εμείς (έχουμε κάνει ένα) και άλλο τα DevDays που τα διοργανώνει η Microsoft κι εμείς βοηθούμε.
    Vir prudens non contra ventum mingit
  •  25-10-2006, 14:58 19190 σε απάντηση της 19182

    Crying [:'(] Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     ekekakos wrote:
    Εδώ και βδομάδες έχω ζητήσει και εγώ ένα μπλουζάκι (που ξαναλέω ότι είναι φανταστικό) αλλά δεν έχω πάρει τίποτα.

    τι τη θες την γκαντεμόμπλουζα, μια φορά την φόρεσα και έκανα 4 ράματα

  •  25-10-2006, 15:52 19207 σε απάντηση της 19190

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

    Θα παρακαλούσα αυτούς που δεν έχουν λάβει ακόμα το μπλουζάκι, και το έχουν παραγγείλει, να επικοινωνήσουν με pm μαζί μου...

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  25-10-2006, 16:12 19210 σε απάντηση της 19188

    Απ: Re: Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

       Kelman σ' ευχαριστώ για την διευκρίνηση.
  •  26-10-2006, 10:04 19267 σε απάντηση της 19180

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     papadi wrote:

     sakalis wrote:
    xm mhpws prepei na gkrinia3oyme gia na to paroyme???? :)

    Η αλήθεια είναι ότι έχει γίνει ένα μπέρδεμα με τα μπλουζάκια. Αν ερχόσουν όμως στο 1ο dotnetzone event θα το είχες πάρει!



    Εγώ ήθελα να έρθω, αλλά να γίνει μια νορμαλ ώρα που να μπορείς να φτάσεις από την συγκρού στην MS την ίδια μέρα.


    Γιώργος Σακαλής
  •  26-10-2006, 10:41 19270 σε απάντηση της 19267

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     sakalis wrote:
     papadi wrote:

     sakalis wrote:
    xm mhpws prepei na gkrinia3oyme gia na to paroyme???? :)

    Η αλήθεια είναι ότι έχει γίνει ένα μπέρδεμα με τα μπλουζάκια. Αν ερχόσουν όμως στο 1ο dotnetzone event θα το είχες πάρει!



    Εγώ ήθελα να έρθω, αλλά να γίνει μια νορμαλ ώρα που να μπορείς να φτάσεις από την συγκρού στην MS την ίδια μέρα.

    Από όσο ξέρω δεν μπορεί να γίνει Σαββατοκύριακο. Οπότε η ώρα και μέρα νομίζω ότι η ώρα και μέρα ήταν αρκετά καλή. Τις άλλες μέρες θα έχει περισσότερη κίνηση. Και εγώ από Συγγρού ξεκινάω. Και να φανταστείς ότι εκείνη τη μέρα έπρεπε να παρακάμψω και τον δακτύλιο!


    Dimitris Papadimitriou
    Software Development Professional
    dotNETZone.gr News

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Διαβάστε επίσης τους όρους χρήσης.
  •  26-10-2006, 11:01 19272 σε απάντηση της 19270

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

    Εγώ ξεκινάω από Παλαιό Φάληρο. Δεν κάνω τον κόπο να ανέβω από Συγγρού, κατεβαίνω παραλία και πιάνω το ποτάμι. Μετά Αττική Οδό και θέλω έτσι μισή ώρα με 40 λεπτά.
    Vir prudens non contra ventum mingit
  •  26-10-2006, 13:00 19275 σε απάντηση της 19272

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

    wraia re paidia sto epomeno ena radevou na pame oloi mazi

    basikh proypo8esh na exw teleiwsei th douleia.

    to problima mou einai oti epeidh de 3erw apo a8hna de pernw to aytokinito sth douleia (Sygkrou) kai protimw th sygkoinwnia
    Γιώργος Σακαλής
  •  26-10-2006, 14:23 19280 σε απάντηση της 19275

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     sakalis wrote:
    wraia re paidia sto epomeno ena radevou na pame oloi mazi
    basikh proypo8esh na exw teleiwsei th douleia.
    to problima mou einai oti epeidh de 3erw apo a8hna de pernw to aytokinito sth douleia (Sygkrou) kai protimw th sygkoinwnia


    Με τη συγκοινωνία είναι πιο εύκολο. Μπαίνεις στο 550 στη Συγγρού και κατεβαίνεις στο Άλσος Συγγρού Smile


    Νατάσα Μανουσοπούλου
  •  26-10-2006, 14:31 19281 σε απάντηση της 19280

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     mns wrote:


    Με τη συγκοινωνία είναι πιο εύκολο. Μπαίνεις στο 550 στη Συγγρού και κατεβαίνεις στο Άλσος Συγγρού Smile



    kai poy einai to alsos syggroy???? kai ti sxesh exei me thn MS?

    Γιώργος Σακαλής
  •  26-10-2006, 14:32 19282 σε απάντηση της 19280

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     mns wrote:
     sakalis wrote:
    wraia re paidia sto epomeno ena radevou na pame oloi mazi
    basikh proypo8esh na exw teleiwsei th douleia.
    to problima mou einai oti epeidh de 3erw apo a8hna de pernw to aytokinito sth douleia (Sygkrou) kai protimw th sygkoinwnia


    Με τη συγκοινωνία είναι πιο εύκολο. Μπαίνεις στο 550 στη Συγγρού και κατεβαίνεις στο Άλσος Συγγρού Smile

    Αν και το διαλύσαμε το topic με το T-shirt να προσθέσω ότι κατά σύμπτωση Άλσος Συγγρού λέγεται το άλσος απέναντι από το κτίριο της Microsoft. Οπότε ξεκινάς από Συγγρού και καταλήγεις στο Άλσος Συγγρού! (επισήμανση επειδή ο φίλος είπε ότι δεν ξέρει καλά την Αθήνα)


    Dimitris Papadimitriou
    Software Development Professional
    dotNETZone.gr News

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Διαβάστε επίσης τους όρους χρήσης.
  •  26-10-2006, 15:40 19285 σε απάντηση της 19282

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

     papadi wrote:

    Αν και το διαλύσαμε το topic με το T-shirt να προσθέσω ότι κατά σύμπτωση Άλσος Συγγρού λέγεται το άλσος απέναντι από το κτίριο της Microsoft. Οπότε ξεκινάς από Συγγρού και καταλήγεις στο Άλσος Συγγρού! (επισήμανση επειδή ο φίλος είπε ότι δεν ξέρει καλά την Αθήνα)



    oxi mono to dialisame alla dinw labes na anoi3w polemo sxetika me th diafora a8hnas-8essalonikis, mia poy 8a lega tipota gia tous a8inaious kai tis onomasies :P (nai nai eimai apo 8essaloniki kai gia na prolabw katastaseis h mpoygatsa exei sxesh me to filo kai oxi me th gemish)
    alla to antiparerxomai :)

    Γιώργος Σακαλής
  •  26-10-2006, 15:53 19286 σε απάντηση της 19285

    Απ: Re: Απ: dotNETZone.gr T-Shirt

    Καλά... και εγώ έμεινα στην Θεσσαλονίκη 10 χρόνια. Αλλά τι να κάνουμε... ο Συγγρός είναι μάλλον τιμώμενο πρόσωπο στην Αθήνα. Υπάρχει και το νοσοκομείο στους Αμπελόκηπους. Anyway... έλα λοιπόν σε κάποιο επόμενο event να γνωριστούμε.

    ps. Φυσικά και η μπουγάτσα δεν έχει σχέση με την γέμιση, όπως επίσης δεν υπάρχει σουβλάκι με γύρο!
    Dimitris Papadimitriou
    Software Development Professional
    dotNETZone.gr News

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Διαβάστε επίσης τους όρους χρήσης.
Σελίδα 6 από 7 (92 εγγραφές)   « Πρώτη ... < 3 4 5 6 7 >
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems