Καλώς ορίσατε στο dotNETZone.gr - Σύνδεση | Εγγραφή | Βοήθεια
σε

 

Αρχική σελίδα Ιστολόγια Συζητήσεις Εκθέσεις Φωτογραφιών Αρχειοθήκες

10o dotNETZone Event - Subsonic

Îåêßíçóå áðü ôï ìÝëïò KelMan. Τελευταία δημοσίευση από το μέλος George J. Capnias στις 19-12-2007, 12:40. Υπάρχουν 35 απαντήσεις.
Σελίδα 2 από 3 (36 εγγραφές)   < 1 2 3 >
Ταξινόμηση Δημοσιεύσεων: Προηγούμενο Επόμενο
  •  16-11-2007, 13:50 37375 σε απάντηση της 37367

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Θα σας κατέβω κι εγώ, οπότε θα τα πούμε κι απο κοντά! Big Smile
    Παναγιώτης Κεφαλίδης

    "Για να επιτύχεις, θα πρέπει το πάθος σου για την επιτυχία να είναι μεγαλύτερο απο τον φόβο σου για την αποτυχία"

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης.
  •  16-11-2007, 15:25 37377 σε απάντηση της 37280

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Θα παρακαλούσα τον/τους administrators/moderators/editors του DNZ πριν την έναρξη της παρουσίασης να παρουσιαστούν στο ακροατήριο!
    Έτσι βρε παιδιά για να έχουμε ένα visual των προσώπων που ομιλούμε καθημερινά εδω μέσα Yes
    Η πασαρέλα είναι προαιρετική!!!!!Big Smile

    Manos
  •  16-11-2007, 15:46 37380 σε απάντηση της 37377

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Χεχε, αυτό θα το κανονίσει ο ομιλητής, αμα θέλει. :)

    Εγώ πάντως για καλό και για κακό θα φορέσω τα καλα μου ( = τζιν και μπλουζάκι φθαρμένο).

     


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  16-11-2007, 15:54 37381 σε απάντηση της 37380

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    cap:

    Χεχε, αυτό θα το κανονίσει ο ομιλητής, αμα θέλει. :)

    Εγώ πάντως για καλό και για κακό θα φορέσω τα καλα μου ( = τζιν και μπλουζάκι φθαρμένο).

     

     

    Εσύ κοίταξε να φορέσεις το χαρακτηριστικό μπλουζάκι της "Τρία Κιλά Κώδικα Α.Ε." Wink


    "Μη σταματάς να αναζητάς αυτό που αγαπάς, ειδάλλως θα καταλήξεις να αγαπάς ό,τι βρίσκεις." (Αγνώστου)
  •  16-11-2007, 23:15 37394 σε απάντηση της 37381

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    PanPan:
    cap:

    Χεχε, αυτό θα το κανονίσει ο ομιλητής, αμα θέλει. :)

    Εγώ πάντως για καλό και για κακό θα φορέσω τα καλα μου ( = τζιν και μπλουζάκι φθαρμένο).

     

     

    Εσύ κοίταξε να φορέσεις το χαρακτηριστικό μπλουζάκι της "Τρία Κιλά Κώδικα Α.Ε." Wink

    Πίστεψέ με, είναι τραυματική εμπειρία να βλέπεις ένα μπλουζάκι να είναι κολλήτο επάνω στον Σωτήρη, με μαυρισμένα μάτια, και πέτσινο απο πάνω.. Trust me.. Απορώ γιατί δεν τον έχουμε καμιά φώτο ακόμα έτσι; Σωτήρη, φόρεσέ το καλύτερα.. αυτή τη φορά θα την βγάλω την φωτογράφια ρε που θα μου πάς; Stick out tongue


    Παναγιώτης Κεφαλίδης

    "Για να επιτύχεις, θα πρέπει το πάθος σου για την επιτυχία να είναι μεγαλύτερο απο τον φόβο σου για την αποτυχία"

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης.
  •  17-11-2007, 00:11 37396 σε απάντηση της 37394

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Panagiotis Kefalidis:

    Πίστεψέ με, είναι τραυματική εμπειρία να βλέπεις ένα μπλουζάκι να είναι κολλήτο επάνω στον Σωτήρη, με μαυρισμένα μάτια, και πέτσινο απο πάνω.. Trust me..

    Ε;

    Υπονοείς οτι πάχυνα κι άλλο;

    Καλά υπονοείς. Θα έρθω με κελεμπία αυτή τη φορά :)

     

     

     


    Σωτήρης Φιλιππίδης

    DotSee Web Services

    View Sotiris Filippidis's profile on LinkedIn

    DotNetNuke them!
  •  17-11-2007, 02:15 37397 σε απάντηση της 37396

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Δεν έχω ιδέα εάν πάχυνες κι άλλο. Απο τον Μάϊο έχω να σε δω Stick out tongue Θα σου πω απο κοντά την Τρίτη.. Smile
    Παναγιώτης Κεφαλίδης

    "Για να επιτύχεις, θα πρέπει το πάθος σου για την επιτυχία να είναι μεγαλύτερο απο τον φόβο σου για την αποτυχία"

    Οι απαντήσεις παρέχονται για συγκεκριμένες ερωτήσεις και χωρίς καμιά εγγύηση. Παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης.
  •  17-11-2007, 04:26 37401 σε απάντηση της 37367

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Σε τι γλώσσα θα είναι τα παραδείγματα;
    Θα έχει και VB.NET ;



    George Matzouranis
  •  19-11-2007, 11:26 37514 σε απάντηση της 37280

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Γιατί πάνω αριστερά στο web part του ημερολογίου εκδηλώσεων γράφει :  Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες εκδηλώσεις...
    Και η εκδηλωσάρα (συγγνωμη για το αδόκιμο της έφρασης) που θα πάμε τι είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Smile


    Manos
  •  20-11-2007, 10:56 37555 σε απάντηση της 37514

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Αφού είναι εκδηλωσάρα, πως θα φαινόταν στις εκδηλώσεις; Stick out tongue
    "Μη σταματάς να αναζητάς αυτό που αγαπάς, ειδάλλως θα καταλήξεις να αγαπάς ό,τι βρίσκεις." (Αγνώστου)
  •  21-11-2007, 08:10 37577 σε απάντηση της 37514

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    manosB:
    Γιατί πάνω αριστερά στο web part του ημερολογίου εκδηλώσεων γράφει :  Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες εκδηλώσεις...
    Και η εκδηλωσάρα (συγγνωμη για το αδόκιμο της έφρασης) που θα πάμε τι είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Smile

    Ζητώ σύγνώμη για την παράληψη. Συνήθως επειδή βάζω εγώ την ανακοίνωση στις Ειδήσεις κάνω και την αλλαγή στην πρώτη σελίδα.

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  21-11-2007, 08:50 37579 σε απάντηση της 37280

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Λοιπόν παιδιά η παρουσίαση ήταν πολύ ενδιαφέρουσα. 2.30 ώρες + και δεν μας φάνηκε. Το subsonic μου άρεσε και σίγουρα θα το ψάξω. Φάνηκε αρκετά απλό και παραμετροποιήσιμο. Βέβαια τα control που περιέχει θέλουν ακόμα δουλειά, αλλά το DAL που δημιουργείται φαίνεται εξαιρετικό.
    Περιμένουμε και το video να ανεβεί στο site. (Αυτές οι αρχειοθήκες έχουν αραχνιάσει).
    Μου άρεσαν και τα logo για το νέο group που ετοιμάζεται για αυτούς που παρακολουθούν τις εκδηλώσεις.

    Manos
  •  21-11-2007, 08:52 37580 σε απάντηση της 37577

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    George J. Capnias:

    manosB:
    Γιατί πάνω αριστερά στο web part του ημερολογίου εκδηλώσεων γράφει :  Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες εκδηλώσεις...
    Και η εκδηλωσάρα (συγγνωμη για το αδόκιμο της έφρασης) που θα πάμε τι είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Smile

    Ζητώ σύγνώμη για την παράληψη. Συνήθως επειδή βάζω εγώ την ανακοίνωση στις Ειδήσεις κάνω και την αλλαγή στην πρώτη σελίδα.



    Μας αποζημίωσες με μια καλή παρουσίαση!!!Big Smile

    Manos
  •  21-11-2007, 09:23 37583 σε απάντηση της 37579

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    manosB:
    Λοιπόν παιδιά η παρουσίαση ήταν πολύ ενδιαφέρουσα. 2.30 ώρες + και δεν μας φάνηκε. Το subsonic μου άρεσε και σίγουρα θα το ψάξω. Φάνηκε αρκετά απλό και παραμετροποιήσιμο. Βέβαια τα control που περιέχει θέλουν ακόμα δουλειά, αλλά το DAL που δημιουργείται φαίνεται εξαιρετικό.
    Περιμένουμε και το video να ανεβεί στο site. (Αυτές οι αρχειοθήκες έχουν αραχνιάσει).
    Μου άρεσαν και τα logo για το νέο group που ετοιμάζεται για αυτούς που παρακολουθούν τις εκδηλώσεις.

    O administrator χτες, ξέχασε να βγάλει χαρτιά για να μαζέψει τα ονόματα των μελών που ήρθαν χτες στο event. Sad

    Θα πρέπει να αναδιοργανωθούμε πιο πολύ σε αυτό το τομέα στο μέλλον... Μήπως θα πρέπει να φτιάξουμε ένα μηχανισμό για registrations, και αξιολόγησης των events?

     

    George J.


    George J. Capnias: Χειροπρακτικός Υπολογιστών, Ύψιστος Γκουράρχης της Κουμπουτερολογίας
    w: capnias.org, t: @gcapnias, l: gr.linkedin.com/in/gcapnias
    dotNETZone.gr News
  •  21-11-2007, 09:42 37584 σε απάντηση της 37583

    Απ: 10o dotNETZone Event - Subsonic

    Θα παρακαλούσα να ανεβάσετε το υλικό του Event.
    Δυστηχώς δεν ήταν γραφτό μου να έλθω αν και το ήθελα πολύ.
    Ξεκίνησα να έλθω με την μηχανή 18:30 αλλά δυστηχώς δεν έπερνε μπρός. Embarrassed
    Μετά ξεκίνησα να έλθω με το αμάξι έκανα στα 10 Min για 500μ απο Κορυδαλλό. Confused
    Τα έγραψα αυτά έτσι για ξέσπασμα.Confused
    Πάντως σας ευχαριστούμε για την προσπάθεια. Gift



    George Matzouranis
Σελίδα 2 από 3 (36 εγγραφές)   < 1 2 3 >
Προβολή Τροφοδοσίας RSS με μορφή XML
Με χρήση του Community Server (Commercial Edition), από την Telligent Systems